Branky:   10 min. l-0 Dvořáček

41 min. 1-1 Osladil

45 min. 1-2 Burdov

90 min. 1-3 Pavliš

Do zápasu s Bosonohama jsme měli problém poskládat základní sestavu. Vinou karet nebo zranění nám chyběli Zelníček, Hlučil, Jursa, Machotka, Staněk, Kůra, Sobotka. Začátek nám vyšel velmi dobře. Již v 10 minutě jsme se dostali Dvořáčkem do vedení 1:0. To ale bylo z naší strany do konce zápasu vše. Nechali jsme hosty v pohodě kombinovat a tím jsme se dostali pod jejich tlak. I když jsme hosty do žádných velkých šancí nepouštěli, přesto jsme do kabin odcházeli s výsledkem 1:2. Vše rozhodlo posledních 5 minut prvního poločasu, kdy nás hosté dokázali tvrdě potrestat za naše hrubé individuální chyby. V 2 poločase naše trápení pokračovalo. Hosté si tak hráli svoji hru a celkem bez problémů své vedení udrželi až do konce a v 90 minutě si jej třetí brankou ještě upevnili.

V tomto utkání není co chválit. Chybělo nám vše. Vázla kombinace, organizace hry ale i bohužel bojovnost. Po závěrečném hvizdu rozhodčího nám i zkušení hráči hostů řekli, že tak odevzdané mužstvo dlouho neviděli a nad tím by se měli všichni alespoň zamyslet.