FC Moravský Krumlov - FC Kyjov 1919 2:0 (1:0)

Branky: 16. Pelikán, 52. Procházka

Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Horák, Vošmera (Anders) -  Březina, Machotka, Hlučil, Zelníček, Procházka -  Kůra (Řezáč), Pelikán (Čepera)

Kyjov: Kůřil - Paták, Bartoň, Holeček, Červinek, Gebhart, Víšek, Možíš Z., Fridrich, Půček, Malár (Možíš L., Kuchař)

S Kyjovem máme dobrou bilanci a statistiky jsme potvrdili i tentokrát. Kyjov jsme k ničemu nepustili a s klidem dovedli utkání do vítězného konce. Škoda jen, že rozdíl ve skóre nebyl vyšší. Pokud jsme drželi míč na zemi a kombinovali, byli jsme lepší a dokázali si vytvářet šance. Do vedení jsme se dostali po pěkné střele Pelikána. Brankář hostí měl zakrytý výhled a na falšovanou střelu, která se stáčela do středu branky vůbec nereagoval. V druhém poločase byl na hřišti nejvíc vidět Procházka. Nejprve v 52. minutě doklepl míč do odkryté branky  zvýši na 2:0. Poté si vytvořil další tři velmi dobré šance ke vstřelení dalších branek, ale skórovat se mu již nepovedlo, když jednou zachránilo hosty břevno. Zápas skončil pro hosty lichotivě 2:0.