FC Moravský Krumlov - Slavoj Podivín 3:0 (2:0)

Branky: 23. a 81. Kůra, 13. Zelníček

Moravský Krumlov: Bogner - Anders, Klodner, Machotka, Vošmera - Staněk, Zelníček, Březina, Kůra - Řezáč (83.Kotlán), Pelikán (39.Adamík)

Podivín: Létal - Holý, Praks, Řezáč, Očenášek, Švestka, Šemora, Krajča, Stojkovič, Kadrnka, Nevěděl (Halm, Sádlo)

Před utkáním jsme měli potíže se sestavou, protože chyběli oba tradiční stopeři Horák s Hlučilem. Na stopera se postavil ke Klodnerovi Machotka, který opět ukázal, že je velký univerzál. Od začátku jsme byli jasně lepší a bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme. Ve 13. minutě poslal krásný centr do vápna Staněk a Zelníčkovi jen stačilo míč tečovat do branky. O deset minut později si na dlouhý míč za obranu od Zelníčka naběhl Pelikán, uvolnil se přes hostujícího obránce a ideálně našel Kůru, který zvýšil na 2:0. V tu chvíli se zdálo, že je o zápasu rozhodnuto a půjde jen o výši skóre. Bohužel naše tempo v druhé půli opadlo. Třetí branku jsme přidali v 81. minutě, kdy vyhrál Staněk hlavičkový souboj a poslal Kůru do samostatného úniku. Tomáš zachoval chladnou hlavu a přehledem přidal svůj druhý gól. Podivín toho moc nepředvedl. V celém zápase si vypracoval jedinou šanci za rozhodnutého stavu, se kterou si Bogner poradil a vychytal třetí nulu za sebou.