Kocanda  Staněk   Březina   Stuchlík

Bogner P.       Řezáč

Střídali: 70 min. Bittner za Stuchlíka

Branky:   0 : 1     2.min   Gremmel Jakub

Zápas s Ráječkem už rozhodla 2 minuta zápasu, kdy po serii našich chyb jsme darovali hostům vedení. Ráječko od záčátku ukazovalo proč je v KP na 2 místě. Zdobil je výborný  pohyb, dobrá kombinace a tou si také vypracovali několik vyložených šancí, které i díky výbornému Kájovi Kohotovi nepromněnili. 1 poločas tak skončil zaslouženým vedení Ráječka  1:0, které bylo pro nás lichotivé. 2 půle byla z naší strany o poznání lepší. Hosty jsme již téměř k ničemu nepustili. Zlepšili jsme kombinaci, začali si vytvářet šance a sami se hnali za vyrovnáním. Nejdříve mohli sice hosté po jednom z brejků rozhodnout, ale Kája Kohout byl proti. V závěrečném tlaku nám nepřálo štěstí při střele Zelníčka do břevna a ani při hlavičce Kocandy kterého zázračně vychytal hostující brankář Němeček.

A tak i vdalším domácím zápase jsme prohráli a naše věrné divák tak nepotěšili. Tentokrát bychom si ale remízu díky výkonu v 2 poločase zasloužili, což nám potvrdili i hosté z Ráječka.