20. 9. 2012

FC Moravský Krumlov – RAFK Rajhrad 2:1 (1:0)

Branky: 33. vlastní, 83. Machotka - 62. Polák

Sestava: Bogner – Anders, Machotka, Klodner, Vošmera – Březina, Zelníček (85.Laml), Pelikán (60.Čepera), Procházka (65.Řezáč), Adamík – Kůra

Po dvou venkovních porážkách jsme chtěli potvrdit roli favorita a vyhrát.  Vzhledem k problémům se sestavou a průběhu zápasu je výhra nad Rajhradem velmi cenná a dá se říct, že vyhrálo šťastnější mužstvo. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a vedli jsme díky vlastní brance hostujícího hráče. Ve druhém poločase některým našim hráčům začaly docházet síly a hosté nás začali přehrávat. Výsledkem bylo vyrovnání na 1:1. V zápase nás několikrát podržel Bogner a v závěru se štěstí se přiklonilo na naši stranu. Zelníček našel ideálně Machotku, který se z postu stopera ocitl sám před brankářem a s přehledem přehodil vyběhnuvšího brankáře.