Fc Moravský Krumlov A – Framoz Rousínov 1:1

Branky: 15. Zelníček - 49. Lička

MK: Bogner - Jursa (86. Adamík),Klodner, Matějka, Vošmera – Březina, Zelníček, Machotka, Kleibl (62.Hlučil) - Schwarz (70. Kabelka) Řezáč

Rousínov: Řepka - Mrnuštík, Svoboda, Hartl, Pupp - Lička, Kupčík (59. Honek), Beneš, Žoček, Benda - Růžička (83. Janáček, 90. Lacek)

Po dvou výhrách jsme přidali bod za remízu s Rousínovem. Opět se potvrdilo, že vyhrát v této soutěži třikrát v řadě je nesmírně obtížné. Vzhledem k průběhu nedělního zápasu můžeme být s bodem spokojeni.

Vinou zranění chyběl v útoku Čepera, do středu zálohy se posunul Zelníček a Schwarz šel do útoku. Hrál se poměrně otevřený fotbal. Obě mužstva měli hodně „velké hřiště“ a tak bylo ke kombinacím dost prostoru. Do vedení jsme se dostali v 15. minutě, kdy se dostal k odraženému míči nejdříve Zelníček a zblízka nedal brankáři šanci. Dál jsme solidně kombinovali, bohužel nám v tomto utkání nezahráli oba kraje, kde končila většina našich útoků. V první půli jsme byli o kousek lepší, škoda nevyužité Řezáčovi šance, z malého vápna by se měl gól dívat. Druhý poločas patřil jednoznačně Rousínovu. Hned v úvodu vyrovnal po vyšachování naší obrany Lička. V 64. minutě nás podržel Bogner, který vychytal po nádherném sólu Ličku. A byl to opět Lička, který mohl rozhodnout. Jeho střelu do prázdné brány zastavil jeden z našich hráčů. My jsme se ve druhé půli k ničemu nedostali. Naprosto nám chyběl pohyb bez míče, často nebylo komu přihrát. Ze ziskem sedmi bodů z úvodních tří zápasů musíme být spokojeni.

Další zápasy:

FC Sparta Brno - FK IE Znojmo 5:1 (3:0); 13. a 30.  Fuxa, 15. a 86. Přichystal, 49. Makiš - 74. Zach

Fotbal Jevišovice - FC Kuřim 5:1 (2:1); 7. a 36. Kráčman, 52.(PK) Šebela, 57. Rožnovský, 77. Benda - 15. Bílý

FK Baník Ratíškovice - RAFK Rajhrad 4:0 (2:0); 20. Šimek, 41. Voříšek, 53. Kundrata, 73. Kordula. ČK: 22. Haňka (Rahrad)

Sokol Novosedly - FK SK Bosonohy 1:0 (0:0); 58. Štyks

FC Ivančice - SK Vojkovice  2:2 (2:1); 27. Sobotka, 32. Šrámek - 37. a 68. Poláček P.

FC Kyjov 1919 - SK Olympia Ráječko 0:1 (0:0); 72. Neděla

FK Mutěnice - Slovan Bzenec 4:0 (1:0); 39. a 89. Koštuřík, 48. Čepil, 90.+1 Varmuža