MK B - Pohořelice

3. 6. 2018

MK B –Pohořelice 1:2

Bogner – Sláma(46.Lichý), Vošmera, Žitka, Bohunský (78. Schwarz) – Tuza, Anders, Kocanda T., Číhal F. – Kolegar, Bittner

Utkání se rozhodlo v prvním poločase. Pohořelice dokázali své dvě šance využít, my na druhé straně ne. Už v 6. minutě jsme nechali ve vápně osamoceného hráče, který se štěstím prostřelil  Bognera. Vyrovnat mohli  Kolegar s Bittnerem, ale nedokázali využít chyb hostujících obránců, kdy se dobrým napadáním dostali sami před brankáře, ale v obou situacích netrefili bránu. Naopak udeřilo na druhé straně. Dva naši hráči nedokázali na pravé straně ubránit jednoho pohořelického a výsledkem byla příhra před prázdnou bránu - 0:2 V další šancích trefil Kolegar tyč, Anders nedal. Poločas jsme prohráli 0:2. Šancí jsme měli dost, ale náš výkon byl celkově špatný. Druhá půle byla z naší strany o něčem jiném. Hned v 49. minutě snížil po Kolegarově přihrávce Anders. Vstřelená branka nám pomohla a hra se zlepšila. Hosté mohli z ojedinělé šance zvýšit, ale ani nadvakrát nedokázali překonat Bognera. Několikrát jsme byli blízko vyrovnání. Při Bittnerově střele už jsme zvedali ruce nad hlavu. Anders netrefil bránu a v poslední minutě měl na hlavě vyrovnání Lichý. Na jaře jsme poprvé prohráli doma. Opakovaně nedokážeme udržet kvalitu hry v obou poločasech, což nás stojí body.