MK B - IE Znojmo B 3:2

18. 4. 2012

Branky: Jursa, Staněk J., Staněk V. z pen. - Ostrý, Samek

Sestava: Vošmera - Jursa, Žák, Kotlán, Doubek - Vystrčil (80. Adamík), Laml, Machotka (46. Zelníček), Březina - Staněk V. (70. Houdek), Staněk J.

I potřetí na jaře byl naším soupeřem B- tým, tentokráte z IE Znojmo. Souboj prvního ze třetím celkem tabulky okresního přeboru sliboval zajímavý souboj. Obě mužstva byla doplněná o hráče A-týmů, které o den dříve shodně vyhráli.

Po vyrovnaném začátku se v 15. minutě dostali hosté do vedení, když Ostrý propálil Vošmeru. Od prvního gólu si hosté ze Znojma vytvářeli jednu šanci za druhou a jen díky jejich střelecké nemohoucnosti jsme odcházeli do kabin jen s jednogólovým mankem. Z naší strany stojí v první půli za zmínku jen šance Kuby Staňka, který hlavičkoval nad.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Začali jsme vyhrávat osobní souboje a tak se hrálo častěji na půli hostí. O výsledku jsme rozhodli během deseti minut. Nejprve se hlavou prosadil Jursa, potom skončil centr Kuby Staňka k překvapení všech v bráně a do dvoubrankového náskoku nás poslal proměněnou penaltou Vlasta Staněk. Na konečných 3:2 snižoval po naší chybě Samek.