11. 10. 2012

MK B - Jaroslavice 3:2 (0:1)

Branky: Anders, Staněk J., Staněk V.

Sestava: Čech - Schwarz (75.Navrátil), Jursa, Kotlán, Hladký - Houdek (46.Sobotka), Laml, Staněk J., Anders - Pelikán (46.Staněk V.), Adamík

Utkání jsme začali špatně.Kotlán si šlápl na míč, upadl a nabídl hostujícímu hráči gólovou šanci. Jaroslavický útočník prostřelil Čecha a tak jsme hned od prvních minut prohrávali 0:1. Poněkolkáté v této sezóně jsme inkasovali jako první a museli zápas otáčet. V prvním poločase jsme se znažili držet míč, ale chyběla nám přesnější rozehrávka a větší aktivita v útoku. Do druhé půle jsme nastoupili  s novým složením zálohy a útoku. Do útoku se postavilo rodinné duo Staňků, Adamík se přesunul na kraj zálohy, Anders do středu zálohy a poprvé dostal šanci mladší dorostenec Kuba Sobotka. Střídající hráči a nové složení mužstva přineslo do naší hry větší kvalitu a hosté se prakticky nedostávali přes svojí polovinu. Po třech pěkných akcích jsme otočili na 3:1. Hosté snížili z ojedinělého útoku na 3:2, ale o vítězi nebylo pochyb.