7. 5. 2014

FC Moravský Krumlov B – Sokol Jaroslavice 5:2 (3:1)

Řezáč 2, Staněk, Čepera, Machotka

Čech – Staněk, Horák (70.Navrátil), Hlučil (46.Žák), Hladký – Adamík, Svoboda(46.Laml), Machotka, Číhal – Řezáč, Čepera

Od začátku jsme byli lepší a hned v 5. minutě neproměnil Číhal vyloženou šanci, když Adamíkův centr hlavičkoval do brankáře. I přes další šance šli do vedení hosté po střele z dálky, která skončila v šibenici. Po několika šancích se trefil Řezáč, který přidal do poločasu druhou branku. Na třetí asistoval Machotkovi a do šaten jsme šli do zaslouženého dvoubrankového vedení. Ve druhé půli jsme si vybrali slabší chvilku a hosté snížili na rozdíl jedné branky.  Nakonec jsme mohli dohrát utkání v klidu. Staněk po Číhalově rohu a Čepera, který využil ideální Machotkovu nahrávku, stanovili konečné skóre na 5:2.