13. 10. 2013

Sestava: Čech - Staněk,Horák,Svoboda,Hladký - Čepera,Laml,Březina (Koník),Adamík (Čemerka) - Řezáč (Navrátil),Pelikán

Branky: Březina,Adamík,Řezáč

ČK:Horák

Po předchozích nezdarech bylo povinností vyhrát. Tomu odpovídala i značně ofenzivní sestava. Již ve druhé minutě jsme ale inkasovali po nedůrazu v obraně. Naštěstí jsme přišli s rychlou odpovědí. V 7. minutě našel v malém vápně Řezáč Březinu a bylo vyrovnáno. Zejména pravá strana byla velmi aktivní. Šancí jsme si vytvářeli dost,ale opět byl velký problém proměnit je v branky. Do poločasu jsme dokázali skórovat už jen jednou. Po asistenci Řezáče otočil zápas v náš prospěch Adamík. Postupem času ale začala naše aktivita upadat. Hostům jsme dávali příliš prostoru zejména ve středu pole, který jsme měli špatně pokrytý. Ve druhém půli se opět začala projevovat "připravenost" některých hráčů na zápas. Není proto divu, že naše hra měla sestupnou tendenci. Přesto se míč po několika hlavičkových soubojích odrazil k Řezáčovi, který zachoval chladnou hlavu na zvýšil na 3:1. Miroslav se snažila, ale k zakončení se nedostávala. Po vyloučení Horáka po dvou žlutých kartách jsme se zaměřili na udržení výsledku, což se nám nakonec podařilo.