MK D – FK ZNOJMO 2 : 4 (2 : 0)

27. 9. 2016

Již podruhé jsme k domácímu zápasu nastoupili v Polánce a bohužel znovu po týdnu jsme nedokázali uhrát ani bod. Tentokrát jsme proti FK Znojmo předvedli vylepšený výkon, ale bohužel pouze v prvním poločase. Po dvou trefách Kuby Stuchlíka jsme celkem pohodlně vedli 2:0. Soupeř sice hrozil po standardních situacích, ale hodinu hry se nám je dařilo eliminovat. Následně jsme museli přeskupit řady, z důvodu střídaní a tato změna se ukázala z pohledu výsledku jako fatální. Během 20 minut jsme 4 krát inkasovali a bylo po zápase. Z tohoto výpadku je nutné si vzít ponaučení a v následujících střetnutích to již neopakovat. Příležitost odčinit vzniklé chyby dostaneme již ve středu, kdy hostíme doma od 13:00 B dorost Svratky Brno. Těšíme se na Vaši podporu.