Jdi na obsah Jdi na menu

MK D - Přímětice 4:1

23. 10. 2016

https://souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/57234ff0-558d-4ce7-ba71-c5efb530f1c9

 

V sobotu odpoledne jsme přivítali na hříšti FCMK soupeře z Přímětic. Postavení v tabulce napovídalo, že se bude jednat o vyrovnané utkání a že bude na hřišti rozhodovat bojovnost.
Po 20 minutách hry jsme šli do vedení po chybě hostů, kdy se Stuchlovi vyplatila důslednost v napadání. Bohužel nám vedení vydrželo jen chvilku, kdy se Přimětice prosadili krásnou střelou do šibenice. V závěru první půle se prosadil Laďa Čaněk, který přesně zakončil pěknou akci Tomáše Koncandy. Za tohoto stavu jsme šli i do kabin a bylo nutné vnést do hry více bojovnosti, přesnosti a i klidu v důležitých situacích.

To se částečně ve druhé půli povedlo a začali jsme si vypracovávat větší šance a bylo otázkou času, kdy vedení navýšíme. Gólově se ještě prosadili oba jmenovci v sestavě a účet z počátku vyrovnaného utkání jsme uzavřeli se 4 vstřelenými brankami. Výsledkově jsme se za poslední 4 utkání zlepšili, ale ve hře jsme pořád spousta věcí, na kterých je nutné pracovat. Věřím, že se systematickou prací budeme dále sunout tabulkou vzhůru.