Jdi na obsah Jdi na menu

MK D - Řečkovice 1:0 (0:0)

10. 4. 2018

MK - Řečkovice  1:0  (0:0)

87.min Čaněk

Holík - Rozmahel (46.Rumian), Čaněk, Březina, Pelaj - Bis (57.Cihal), Hladík, Zimmermann, Haken (46. Nahodil) - Smékal (57.Lichy), Jackovič

Po minulém, povedeném výkonu, pár změnách v sestavě a zřejmě i uspokojení, soupeř na posledním místě v tabulce, jsme odehráli velmi špatný zápas. Dobrý výkon podal pouze Březina a Rozmahel. Zápas byl poměrně vyrovnaný, Řečkovice hráli o poznání lépe než na podzim. Postupem času, zařazením Lichého a Číhala, se naše hra zlepšila. Vytvořili jsme si cca 4 velmi slušné šance, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř měl jednu a pokud by ji dal, zřejmě bychom už nedokázali odpovědět. Nakonec vcelku spravedlivě jsme branku vstřelili. Není za co chválit, je potřeba dál makat a trénovat.

 

 

FC Miroslav- FC MK  1:5 (1:3)

9.min Kratochvíl- 13.min Smékal, 18.min Čaněk(pen.), 41.min Zimmermann, 75.min Kocanda J., 86.min Čaněk.
 
Holík- Rumian( 46. Pelaj), Čaněk, Žitka, Rozmahel- Zimmermann, Kocanda J., Hladík( 77.Bis), Březina- Smékal( 67.Haken), Jackovič( 69.Nahodil).
 
Před prvním jarním bojem, jsme si v kabině řekli pár slov ohledně přístupu k treninku a zápasům. Na jaře dostanou velký prostor kluci, kteří budou další roky stavebními kameny dorostu. Je potřeba je pořádně zapracovat a tím pádem je jasné, že cca 5-6 kluků, věkem ještě dorostenců, již dostane větší prostor v mužích a s námi odehraje pravděpodobně minimum.
Zápas v Miroslavi nám jasně ukázal, že pokud se na zápas dostatečně připravíme a plníme si své úkoly,nehádáme se mezi sebou a snažíme se , pak můžeme hrát velmi slušný fotbal.
Krom nedorozumění v naší obraně při první brance, jsme soupeře jasně přehráli ve všech činnostech, hráli jsme rychlý fotbal, plný nahrávek, pohybu, prostě jsme celý zápas dominovali a  při vší úctě k soupeři, pokud bychom byli ještě více efektivní a přímočařejší , zápas by končil dvouciferným číslem. 
Líbila se nám celková hra, přístup a velmi nás potěšil i výkon střídajících hráčů, kteří se o svoji šanci sympaticky perou.
Další zápas hrajeme v sobotu na domácím stadionu proti celku Řečkovic.