Jdi na obsah Jdi na menu

MK D - Tuřany 6:1 (5:1)

26. 6. 2018

branky: 2.min Lichý, 5.min Číhal, 38.min Ostrovský, 42.min Číhal,44.min Kocanda T. ,55.min Smékal(pk) 

 
Na poslední zápas sezony jsme se sešli téměř kompletní, chyběl jen Kocanda J. Byla to velmi povedená rozlučka s uplynulou sezonou, hráli jsme pěkný, rychlý fotbal a konečně i proměňovali šance. Po prostřídání starších kluků, kteří se loučili s dorosteneckým dresem, jsme i tak drželi otěže zápasu my a to je snad příslib do další sezony, že se nám kluci lepší a zapracovávají. Přesto je potřeba začít tvrdě makat a pořád přidávat. Věřím, že i v dalších letech udržíme nastavený standard.
Celkově jsme si uhráli celkem v klidu 4. místo, což je velmi pěkné. V zápasech, které jsme prohráli, byl většinou problém v nás a nikoli v kvalitě soupeře, tedy krom Znojma, které nás jasně přehrálo. Dostávali jsme hloupé góly po našich chybách, které se budeme snažit odstraňovat, ikdyž chápu, že k fotbalu patří. Další věcí je naše střelecká impotence, dáváme málo gólů, ikdyž šancí si vypracujeme vcelku dost, chybí nám přímočarost, důraz a drzost v zakončení. Až v posledním zápase jsme dali 6 gólů, tedy když nepočítám Rakšice, které od všech dostávali šišky.
Tímto zároveň děkujeme ročníku 99 za odvedenou práci a přejeme hodně úspěchů v kategorii mužů. Tam ale začínáte od píky a bude jen na Vás, kam to kdo dotáhne. Díky kluci.
Pro Vás ostatní platí, že s přípravou začneme cca v polovině července, sledujte FB, vše tam bude.
Užijte si prázdniny.