Jdi na obsah Jdi na menu

Novosedly - MK A 0:1 (0:0)

Sestava:Bogner.Machotka-Horák-Hlučil-Anders:Březina-Schwarc-Zelníček-Adamík:Pelikán-Čepera. Náhradníci-Laml.Staněk.Kotlán


Na půdu soupeře z Břeclavska jsme odjížděli z vítěznou sestavou z minulého kola. I když nám stále chybí pětice hráčů  - kluci, kteří jsou do sestavy zařazováni se snaží své kamarády plnohodnotně nahradit. A nutno dodat vcelku je z naší strany s těmito hráči spokojenost. Na sobotního soupeře jsme se velmi dobře připravili. Jak na jejich rychlost, tak na způsob hry, který soupeř praktikoval.
První půli jsme zahájili proti větru a náš soupeř nám to od prvních minut dával patřičně najevo,  kdo bude na hřišti pánem. I když jeho kombinační hra nebyla až tak výrazná, tak nám prvních dvacet minut zatápěl nejenom svým pohybem, ale i důrazem a dohráváním osobních soubojů. Naši hráči na tohle byli velmi dobře připraveni, ale nástup jsme nezachytili a naše obrana se dostávala pod tlak. Asi největší šanci měl soupeř ve 20.min první půle, kdy zahrával rohový kop a naši stopeři v hlavičkovém souboji nešťastně tečovali míč, který směřoval do prázdné brány. Ale dobře postavený Čepera  míč odkopl do zámezí. Po 20. min se nám podařilo hru vyrovnat a do žádné vyložené šance jsme soupeře už nepustili.
Do druhé půle jsme nastoupili s lepším pohybem, ale taky s přesnější kombinací. V 60.min se Pelikán pokouší přelobovat domácího brankáře - který stál hodně vysunutý z brány, ale pokus nevyšel. V 67.min. naše záloha opět vysune Pelikána, který je faulován a rozhodčí nařídí trestný kop z 25metů na domácí bránu. K míči se postavil Schwarc a jeho perfektně provedený kop skončil v síti. Vedeme jedna nula. V 78.min. Pelikán z voleje v pok.území přestřelí bránu. V 80.min. Adamík po pěkné akci trefí přímo dom.gólmana. V 85.min. Staněk z malého vápna hlavičkuje přímo do náruče gólmana domácích. TO je výčet našich největších šancí. V druhé půli nám soupeř dvakrát zle zatopil, ale naše obrana v čele se skvělým Bognerem byla na místě.
A co rozhodlo celé utkání? Pochvalu zaslouží celé mužstvo ale především vynikající Bogner ,který byl naší jistotou a perfektně provedený tr.kop Schwarce. Posledních 15 min se soupeř snažil, zkoušel to všelijak, ale vše jsme dobře ustáli.

 

K.P.