Přátelák žáků - FCMK Ž - Hollabrunn 1:3

1. 3. 2012

FCMK - Hollabrunn 1:3

branka: -vlastní

Starší žáci ve středu 22.2. odehráli první přátelské utkání na umělé trávě v Jevišovicích a to s druholigovým týmem Rakouska Hollabrunnem.

sestava:ŠEVČÍK Jiří,FRANC Jakub,SLÁMA Ondřej,BOHUNSKÝ Radek,BALÍK David,TESAŘ Karel,ČÍHAL Petr,TUZA Marek,BRÁZDA Lubomír,DVOŘÁČEK David,URBÁNEK Patrik,JELÍNEKTomáš,ADÁMEK Dominik,OLIVA Dominik,ŠIMČÍK Daniel,HOLÁTKO Jakub

Na hřšti se vystřídalo hned 16 hráčů a mezi nimi 4 mladší žáci.

V brance se od začátku představil Jirka Ševčík (r.2000) a nevedli si vůbec špatně.Na pravou obranu naskočil Petr Číhal (r.1999),který patřil k nejlepším hráčům na hřišti.V útoku se ukázalo Višňovské duo Dominik Adamek , Tomáš Jelínek,kteří také odehráli dobrý zápas.

Nezačali jsme vůbec špatně prvních  10minut  jsme soupeře k vážnějšímu ohrožení branky nepustili.Ale v 15.min. po spatné komunikaci napálil hostující útočník odražený míč do branky 0:1.V 25.minutě po krásné kolmé přihrávce za obranu utekl Brázda,ale nastřelil pouze tyčku.

Do druhého poločasu jsme nastoupili hned s 5-ti změnami. Na levou obranu naskočil ČÍHAL ,na levou zálohu HOLÁTKO a do utoku JELÍNEK s ADÁMKEM.Hned z počátku párkrát provětral obranu hostů Holátko, ale jeho akce vždy dokázali zadáci Hollabrunnu zpomalit nebo zastavit. Ve 49.minutě se nám z nevinného "trestňáku"z půlky podařilo vyrovnat. Kdy si dlouhý nákop z půlky po špatné domluvě s brankářem srazil hostujíci bek do vlastní branky. Hosté, ale odpověděli hned v zápětí a to v 54.minutě, kdy odražený míč napálil hráč hostí pod břevno naší branky-1:2. Od té chvíle jsme si nevytvořili žádnou větší šanci. Hosté upravili skóre na konečný výsledek 1:3.

Další zápasy odehrajeme v rámci Turnaje v Jevišovicích ve středu 7.3. s domácím týmem Fotbal Jevišovice.