Jdi na obsah Jdi na menu

Příprava A-týmu

20. 2. 2018

Fotbal JEVIŠOVICE – FC MOR.KRUMLOV    2 : 3  (0 : 3) 

Kohout  

                Kolegar, Havelka, Zelníček, Bittner                   

                 Dvořáček, Hlučil, Kůra, Březina                   

            Staněk, Řezáč  (Vošmera,Anders,Sobotka)

První letošní přípravný zápas sehrálo naše mužstvo na umělce v Jevišovicích proti domácímu mužstvu. V sestavě s novým hráčem Kůrou, který již u nás v minulosti působil a o jehož angažmá se jedná,byli naši hráči v prvním poločase lepším týmem a po dvou gólech Staňka a jednom Řezáče vedli. Řada dalších šancí zůstala nevyužita a tak po změně stran domácí přidali a zkorigovali výsledek na nejtěsnější rozdíl. Konečné vítězství však již náš tým uhájil a vstoupil tak do letošního roku úspěšně. O soupeři na příští víkend se stále jedná,v sobotu 17.2. pak hrajeme v Třebíči,kde nás prověří Horácká Slavia.