Přípravka byla na domácím turnaji první

V neděli 11.3. se uskutečnil již 5. ročník ČSSD CUPu - turnaje starších přípravek. Patronem tohoto turnaje pro nejmenší hráče je pí Irena Kočí.

Na domácí půdě se představilo  8 mužstev z celého Znojemska. Kluci si to rozdali ve dvou skupinách, ze kterých první dvě mužstva postoupila do semifinále. Poražené týmy hrály zápas o umístění a vítězové hráli finále. Zápasy se hrály 1x18min a pro každé mužstvo byl nachystán pěkný pohár. Celý den se nesl ve sportovním duchu a kluci nechali na hřišti všechno. Závěrečné finále mezi domácími hráči a Ivančicemi sklidilo obrovský potlesk. Mezi kluky bylo vidět, že derby je prostě derby.

Závěrem chci poděkovat všem lidem co mi pomáhali s organizací a hladkým průběhem turnaje  a všem rodičům za podporu mladých fotbalistů.

Individuální ocenění

Nejlepší střelec          Adam Hložek  ( FC Ivančice - 12 branek)

Nejlepší hráč              Pospíšil Vojtěch ( FC M.Krumlov - 12 branek)

Nejlepší brankář        Tumurbaatar Tumuulev ( Dobšice)

Střelci M.K.               Pospíšil Vojtěch     12x

Vespalec Roman     6x

Stix Milan                4x

Dvořáček Jakub       3x

Pospíšil Ondřej        2x

Vybíral Stanislav     1x

Oba naše týmy podaly na turnaji velice dobré výkony. Béčko s podstatně mladším obsazením hrálo na hranici svých možností a oproti starším klukům se nedovedlo lépe prosadit. Pochválit musím celý tým za bojovnost a nasazení ve všech utkání. Poděkovat musím dvojici trenérů Vybíral a Pelc, kteří kluky po celý den burcovali k lepším výkonům. K nejlepším hráčům mladého výběru patřili Vybíral S., Šnepfenberg D., Vespalec D. roč 2004 a Pelc Š. roč 2003.

Áčko se zkušeným týmem podávalo po celý turnaj velice dobré výkony. Naše hra lahodila fotbalovému oku a kluci znovu ukázali svoji sílu. Nejlepší výkon si kluci nechali až na finálový zápas s výborným týmem s Ivančic. Ze začátku jsme se dostali pod tlak a museli jsme dotahovat branku soupeře. V polovině utkání zavelel V. Pospíšil dvěma krásnými góly k obratu. Za stavu 2:1 se na hřišti strhla nevídaná přestřelka, ve které oba brankáři museli  vytáhnou spoustu krásných zákroků. Dvě minuty před koncem jsme odskočili na dvě branky  a zdálo se být rozhodnuto. Soupeř ale dokázal znovu snížit a poslední minutu nás doslova uzamčel na naší půli. Náš tým odrazil i poslední nápor a mohli jsme se radovat z prvenství. Kdo zůstal v hale až do konce finále ten určitě nelitoval, oba týmy předvedly nádherný zápas a po skočení byli odměněni velkým potleskem. K nejlepším z našich patřil V. Pospíšil, ale poděkovat musím všem za výbornou kolektivní hru. Všechny ceny se rozdaly a nezbývá než se těšit na další ročník.

Sestava A: Šnepfenberg M., Pospíšil O., Březina., Pospíšil V., Stix, Dvořáček, Vespalec R.

Sestava B: Lichý, Pelc, Ostrovský, Vybíral, Procházka, Šnepfenberg D., Vespalec D.,