M.K.   :   Práče

5 : 2                     Branky – Stix 2x, Válka, Čaněk, Dvořáček

M.K.   :   Višňové

4 : 1                      Branky – Stix 2x, Čaněk, Dvořáček

Poprvé se představila naše přípravka na domácím hřišti a 2x vysoce zvítězila. První zápas s celkem Višňové jsme dlouho prohrávali a naší hře chyběla myšlenka a větší nasazení. Poločas skončil 1:1. Druhá půle začala našim velkým tlakem a přišly i branky. O našem jasném vítězství jsme rozhodli velice rychle, když se do sítě trefili 2x Stix a Čaněk. Kluci zaslouženě vyhráli a znovu předvedli pěkné fotbalové akce.

Náš druhý zápas s třetím týmem tabulky jsme jasně soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli.

Kombinační hrou jsme si vytvořili stálý tlak a mnoho šancí. Střelecky se opět vedlo Stixovi, dobrý zápas odehráli i Čaněk s Dvořáčkem. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedenou hru.

Příští týden zajíždí naše mladé naděje do Miroslavi, a pak se opět představí na domácím hřišti.

28.5. se zúčastníme turnaje ve Znojmě, kde si to mezi sebou rozdá 12 týmů. Záštitu na tomhle velkém turnaji drží společnost E.on. Kluci jedou obhajovat loňské 2. místo.

Sestava- Šnepfenberg,Vespalec, Válka, Fiala, Pospíšil O., Pospíšil V., Oliva, Stix, Dvořáček

2 : 0                                        Branky- Rotter 2x

Soupeře jsme celý zápas přehrávali a dokázali se prosadit i střelecky. O naše branky se postaral Rotter , kdy dokázal proměnit standardní situace. Kluci opět navázali na dobré výkony a potvrdili třetí místo v tabulce.