Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravka o víkendu

21. 3. 2018

 

O uplynulém víkendu odehrály děti z přípravky poslední halové turnaje v této sezóně. Starší přípravka sehrála turnaj u nás a po remízách 1:1 s Dobšicemi a 2:2 s Hrádkem a vítězstvích 13:0 se Šanovem a 3:1 s Mor. Budějovicemi na turnaji obsadila 2. místo. Nejlepším střelcem se stal náš Domča Loskot se 7 brankami, Tobík Hora dal 4 góly, Dan Křepela zavěsil 3x, a jednou se trefili Peťa Schwarz, Filip Buchta, Ráďa Buršík a Domča Tručka.

Mladší přípravka hrála v neděli poslední kolo brněnské Zimní ligy a po 3 výhrách obsadila mezi 24 konkurenty krásné konečné 5. místo. Oběma našim kategoriím tak Zimní liga vyšla náramně, děti se mezi velkou konkurencí rozhodně neztratily a úspěšnou zimní přípravu spolu ještě oslavíme na blížícím se soustředění ve Višňové. Počínaje příštím víkendem už začínáme hrát venku a čeká nás rovnou krásný turnaj v Brně. V sobotu bude zápolit 42 mančaftů starší přípravky a v neděli 35 týmů mladších.

 

 

Přípravka slavila úspěch v Brně

Protože se dětem v přípravce letos obzvláště daří, rozhodli jsme se přihlásit také do Zimní ligy v Brně, která čítala 5 turnajů. V prvním rozřazovacím turnájku jsme se v listopadu utkali s Lokomotivou Brno, Obřany a Chrlicemi a díky 9 bodům a skóre 20:1 se kluci kvalifikovali do bojů o přední umístění. Druhý dílčí turnaj jsme po vítězstvích nad Břeclaví a Pozořicemi a remíze s Líšní vyhráli a také ve zbývajících týdnech jsme se drželi mezi nejlepšími. Pátý a poslední turnaj Zimní ligy jsme začali vítězstvím nad Bosonohami 3:2, potom jsme těsně podlehli Bystrci 3:4 a nakonec jsme po vyrovnaném boji prohráli i souboj o 2. místo s domácí Lokomotivou Brno v poměru 1:3. Finálového turnaje se kvůli nemoci nemohlo zúčastnit několik našich opor, zbytek mančaftu však znovu dokázal, že v letošní sezóně máme kádr hlavně kvalitativně na výši a 3. místo v nabitém brněnském turnaji toho budiž dalším důkazem.

foto.jpg