Moravský Krumlov – Miroslav  1 : 1

Branky: Dvořáček

Moravský Krumlov – Miroslav  7 : 0

Branky: Čaněk 3x, Pospíšil V., Stix, Dvořáček, Oliva

Na další zápasy jsme zajížděli v neděli odpoledne do Miroslavi. Náš první zápas se nám moc nepovedl a po hrubé chybě naší obrany jsme prohrávali 1:0. Ve druhé půli jsme přidali na důrazu a přesnosti. Náš soupeř byl uzamčen na své polovině a čelil našemu obrovskému tlaku. Vyrovnání přišlo po skrumáži před brankou, kde se nejlépe orientoval Kuba Dvořáček a vyrovnal. Další naše velké šance jsme již nedokázali proměnit, a tak zápas končil remízou 1:1.

Do druhého zápasu se stejným týmem kluci vlítli jako uragán. Svou kombinační hrou domácí jasně přehráli a bilance 0:4 o poločasu byla velmi mírná. Konečně se střelecky prosadil Čaněk, který si na svoje konto připsal 3 branky. Kluci hráli s obrovským nasazením a výborně kombinovali. Konečný stav 0:7 byl přesvědčivý a kluci zaslouží obrovskou pochvalu. Vyzvednout musím výkon Romana Vespalce, který skvěle odehrál obě utkání. Další hráči však nezůstali pozadu a naše týmová hra byla odměněna potleskem diváků.

Sestava: Šnepfenberg, Ševčík, Rozmahel, Fiala, Vespalec, Čaněk, Dvořáček, Stix, Oliva, Pospíšil V.

Trenéři: Vlk, Čaněk, Smékal, Kromus