Moravský Krumlov – Hrádek  5 : 1

Branky: Dvořáček 2x, Pospíšil V., Šimeček, Čaněk

Moravský Krumlov – Dobšice   12 : 0

Branky: Čaněk 4x, Šimeček 2x, Stix 3x, Dvořáček,Fiala, Pospíšil

V neděli podala naše přípravka další z dobrých výkonů a dovezla  si z Miroslavi 6 bodů. Našim prvním soupeřem byli kluci z Hrádku. První minutu zápasu kluci působili ospalým dojmem a soupeř se dostal rychle do vedení. Naše hra postrádala rychlost, kombinace se nedařila a chybělo i nasazení. Do poločasu jsme ale dokázali vyrovnat na 1:1. Poločasová pauza nám velice prospěla a náš tým už jasně dominoval. Svoji důraznou a agresivní hrou jsme otočili výsledek zápasu na 1:5 a jasně zvítězili. Kluci hráli výborný fotbal, který okořenili krásnými brankami. O vyšší výhru nás připravilo 3x břevno.

Při druhém zápasu kluci předvedli další krásné představení, kdy už o poločasu vedli 6:0. Naše ofenzivní petice (Čaněk, Pospíšil V., Šimeček, Stix, Dvořáček) předváděli jednu krásnější akci za druhou. Konečné skóre 11:0 nepotřebuje další komentář. Vyzvednout musím Milana Stixe, který k výbornému přidal čistý hattrick.

Příští týden k nám přijede nejlepší tým soutěže družstvo Znojma. Pokud kluci podají stejný týmový výkon bude k vidění nádherný zápas.

Sestava: Šnepfenberg, Rozmahel, Vespalec, Fiala, Čaněk, Šimeček, Pospíšil V.,