Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravka se na turnaji v Ivančicích umístila na 3.místě

6. 1. 2012

Naši mladí hráči se poprvé po dvouměsíční pauze ukázali v  hale. Na turnaji v sousedních Ivančicích jsme změřili síly se 7 týmy. Systém turnaje, kdy hrál každý s každým, nám přidělil tým z Rosic. Náš první zápas jsme zvládli výborně a jasně vyhráli 7:1. 

Druhý zápas s jasným favoritem celého turnaje Ivančicemi jsme začali výborně a dostali se   do vedení 2:0. Branky nás posadili na koně a domácí tým jsme jasně přehrávali, další branku jsme ale už nepřidali a soupeř během tří minut otočil na 2:4. Konečné skóre 2:6 bylo pro náš tým velice kruté.

Další zápasy byly už jasně v naší režii - 3x jsme vysoce zvítězili.

Při posledním zápase jsme již věděli, že medaile nás nemine, ale doposud nebylo jasné,  na kterém stupínku pro vítěze skončíme. Při výhře o 4 a více branek jsme mohli skončit i první. Proti nám stál ale velice silný tým MS Brno, který na turnaji neztratil ani bod. Náš tým oslaben o dva hráče (zraněného Čaňka a Dvořáčka) začal s respektem a soupeři nechal mnoho prostoru k zakončení. Hned od začátku zápasu jsme museli dotahovat, kdy soupeř využil našich chyb a dostal se do vedení 2:0. Naše hra postrádala rychlost a agresi. Síly nám ubývaly a soupeř odskočil na tři branky. V tuhle chvíli už jsme neměli co ztratit a otevřeli jsme hru. Zápas dostal obrovský náboj a naše útočné akce braly doslova dech. Během tří minut jsme dokázali srovnat skóre zápasu a bylo znovu o co hrát. Zápas probíhal v obrovském tempu a šance se střídaly na obou stranách. V naší bráně doslova čaroval Šnepfenberg a naší bránu uzamkl. Kluci si vytvořili spoustu šancí, ale rozhodnutí zápasu nepřišlo. Už to vypadalo na remízu, ale minutu před koncem utkání jsme opět chybovali a soupeř rozhodl utkání na 4:3. Oba týmy vyprovázel potlesk diváku za předvedenou hru. Naši hráči opět potvrdili svoji pohodu v týmu a jejich hra lahodila fotbalovému oku. Domů jsme přivezli krásný pohár a sadu medailí za třetí místo.

Kluky musím pochválit za kolektivní hru a nasazení ve všech zápasech. Vyzdvihnout musím výkon Vojty Pospíšila, který táhl naše mužstvo a oprávněně získal ocenění nejlepšího hráče turnaje. Můžeme se jenom těšit na další vystoupení našich mladých fotbalistů.

 

Zápasy M.Krumlova

M.K.   -   Rosice       7:1          Stix 2x, Pospíšil O., Čaněk, Dvořáček, Vespalec, Lichý      

M.K.   -   Ivančice    2:6          Pospíšil O., Vespalec

M.K.   -   Bílovice   11:0        Stix 3x, Dvořáček 4x, Vespalec 2x, Pospíšil V. 2x

M.K.   -   Lískovec  6:2          Pospíšil V. 3x, Stix, Vespalec, Dvořáček

M.K.   -   Kohoutovice  7:2    Pospíšil V. 3x, Stix 2x, Dvořáček, Vespalec

M.K.   -   MS Brno   3:4        Stix, Pospíšil O., Pospíšil V.


 

Konečné pořadí                                                             Střelci M.K

Mor. Slavia Brno                                                           Pospíšil V.       9x

FC Ivančice                                                                   Stix  M.            9x

FC Mor. Krumlov                                                         Dvořáček J.      7x

Tatran Kohoutovice                                                       Vespalec R.      6x

Starý Lískovec                                                              Pospíšil O.        3x

Slovan Rosice                                                                Čaněk L.           1x

Bílovice nad Svitavou                                                     Lichý P.            1x

 

Sestava M.K

Šnepfenberg M., Vespalec, Lichý, Pospíšil O., Pospíšil V., Čaněk, Dvořáček, Stix, Šnepfenberg D.

 

Trenéři: Vlk, Stix, Čaněk, Šnepfenberg

 

                                                                                                                               VLK J.