Přípravka vyhrála znojemský EON Cup

9. 6. 2011

Přípravka vyhrála E.ON CUP 2011 ve Znojmě

V sobotu 28.5. jme se již počtvrté zúčastnili turnaje E.ON Junior Cup, který se tentokrát konal ve Znojmě. Společnost E.ON pořádá po celé republice na 15 takových turnajů. Vítězové jednotlivých turnajů postupují do velkého finále v Praze, kde se utká 16 mužstev (jeden tým postupuje na divokou kartu) o nejlepšího z nich. To mužstvo, které v Praze zvítězí,bude reprezentovat naši Republiku na turnaji v Německu. Naši hoši prošli suverénně skupinou a postoupili do semifinále se skóre 12:0, 4x zvítězili a 1x remizovali.

Na tým z Hrotovic jsme se dobře připravili a rozdílem třídy vyhráli 6:0. Do finálového zápasu proti nám nastoupil náš velký rival Znojmo. Klukům to na kopačky nervozitu nepřineslo                a opět jsme jasně vyhráli 3:0 a mohli tak slavit postup do Prahy. Naši chlapci předváděli i ve špatném počasí krásný fotbal plný nasazení a bojovnosti. Za celý turnaj jsme nedostali ani branku a dělovky Čaňka brali doslova dech.

Výbornými výkony se prezentoval Dvořáček, ale i ostatní kluci předvedli hru, před kterou musíme smeknout. Za výbornou reprezentaci klubu a hlavně města M.Krumlova jim moc  děkuji.

Zápasy ve skupině:

M.K.  -  HFK Třebíč              3:0        Čaněk, Pospíšil O.,Pospíšil V.

M.K.  -  Předín                       3:0       Čaněk, Dvořáček, Stix

M.K.  -  Mor. Budějovice     1:0       Čaněk

M.K.  -  1.SC Znojmo            0:0

M.K.  -  Dobšice                    5:0       Čaněk 2x, Pospíšil O. 2x, Stix

Zápasy ve skupině jsme hráli s obrovským nasazením a touhou vyhrát. Kluci všechny soupeře přehrávali dobrou kombinací a rychlým napadáním, kdy jsme se nedokázali střelecky prosadit jenom proti týmu ze Znojma. Už ve skupině patřil k nejlepším na hřišti Čaněk, a to teprve zastřeloval svoje kopačky. Kluci šli do každého zápasu s pokorou a s cílem podat maximální výkon pro svůj tým.

Semifinále

M.K.  - Hrotovice                  6:0       Čaněk 4x, Bogner, Stix

Na semifinálový zápas jsme se perfektně připravili a během 10 minut jsme tým Hrotovic rozebrali. Svůj gólový koncert rozehrál Čaněk, který třemi dělovkami během tří minut rozhodl o našem zápasu. Náš brankový účet se zastavil na čísle 6 a soupeře jsme nepustili ani na dostřel naší brány. Naše útočné akce jsme přesně zakončovali a konečně dostali větší prostor kluci z lavičky. Střelecky se také prosadili Bogner a Stix. Pochválit musím naší obrannou trojici (Rozmahel – Březina – Vespalec),  která odehrála výborný turnaj.

Finále

M.K. – 1.SC Znojmo             3:0                   Čaněk 2x, Březina

Finálový zápas proti našemu tradičnímu rivalovi ze Znojma jsme začali opatrně. Kluci se snažili hrát technický fotbal s minimem chyb. Soupeře jsme drželi pod stálým tlakem                   a proměňovali naše šance. Tu první využil náš nejlepší střelec Čaněk, kdy zhruba z 20 metrů nedal brankáři žádnou šanci. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat , a to když se uvolnil znovu Čaněk a opět skvěle zakončil. Čaněk podal na turnaji dobrý výkon a zaslouženě vyhrál titul nejlepšího střelce turnaje (11 branek). Poločas skončil 2:0 a druhá půle již byla klidnější. Kluci uzamčeni Znojemské na jejich půlce a jen díky dobrým zákrokům jejich brankáře nenarůstalo skóre. Třetí branku jsme přidali z rohu, kdy se dostal k odraženému míči Březina a upravil tak konečný výsledek na 3:0.

Sestava

Šnepfenberg M., Vespalec R., Březina M., Rozmahel D., Pospíšil O., Pospíšil V., Čaněk L., Stix M., Dvořáček J., Bogner T., Oliva F., Šnepfenberg D.

Trenéři a asistenti

Vlk J., Čaněk L., Kromus F., Stix J., Šnepfenberg D., Březina M., Slabý M.

Vlk J

PŘÍPRAVKA

M.K.   -   Miroslav

2  :  0                        Branky - Stix 2x, Čaněk

3  :  0                               Branky - Rozmahel, Stix

Sestava – Šnepfenberg,Vespalec, Rozmahel, Fiala, Pospíšil O. , Pospíšil V., Stix, Čaněk,

Dvořaček, Oliva

Trenéři – Vlk, Čaněk, Kromus

Na domácím hřišti jsme opět plně bodovali. Klukům se sice herně nedařilo, ale na slabší tým z Miroslavi to stačilo. Nedařila se nám kombinace a chyběla větší touha po vítězství. Zápasy nebyly sice moc pohledné, ale plný počet bodů zůstal na našem hřišti.

M.K.   -   Dobšice

11 : 0                                  Branky- Čaněk 4x, Dvořáček 3x, Pospíšil O., Pospíšil V.,

Vespalec, Stix.

M.K   -   Hrádek

10 : 0                         Branky – Čaněk 3x, Dvořáček 2x, Rozmahel, Fiala,

Pospíšil V. Vespalec, Stix.

V dalších utkáních na domácím hřišti jsme odehráli nádherné zápasy a bylo se opravdu na co dívat. Nastříleli jsme za dvě utkání 21 branek a naše hra lahodila fotbalovému oku. Kluci posílení vítězstvím na E.ON CUPu ničili soupeře útočnou silou. Střelecky se prosadili Čaněk a Dvořáček, kteří společně zatížili konta soupeřů 12 brankami. Naši mladí fotbalisté jdou zatím dobrou cestou a svou poctivou píli dělají radost rodičům a trenérům.Jestli kluci budou pokračovat ve svých dobrých výkonech máme příslib do budoucna.

M.K.   -   Višňové

4 : 1                 Branky – Pospíšil V. 2x, Čaněk, Pospíšil O.

M.K.  -    Práče           Branky – Čaněk 2x, Dvořáček

3 : 2

Na další zápasy jsme zajížděli do Višňové a opět jme dokázali oba zápasy zvítězit. Náš první zápas jsme rozhodli až 3 minuty před koncem a o naší výhře rozhodl Čaněk. Ve velkém vedru se kluci nedokázali prosadit střelecky a naše hra postrádala výbušnost. Zápas jsme nakonec zvládli a udrželi svou neporazitelnost.

Druhé utkání jsme začali opět špatně a kluci se zbytečně utápěli v kličkách.O půlce bylo na naší střídačce dusno a klukům bylo vyčteno, že nehrají týmově. Druhá půle už byla jasně v naší režii a kluci opět předvedli svoji hru. Míč začal chodit z kopačky na kopačku a začali jsme proměňovat svoje šance. Výhra 4:1 byla zasloužená a kluci těžká utkání zvládli. Příští sobotu nás čeká poslední a zároveň nejdůležitější utkání se Znojmem, kdy se rozhodne                 o vítězi tohoto ročníku. Zápas začíná v sobotu ve 13.30 na hřišti v Miroslavi. Přijďte naše hráče podpořit, bude se určitě na co koukat.