Moravský Krumlov – Tasovice  4 : 0

Branky: Pospíšil V. 2x, Vespalec, Čaněk

Moravský Krumlov – Přímětice   4 : 0

Branky: Pospíšil O., Stix, Válka, Fiala

Naše první zápasy v nové sezóně jsme odehráli na domácím hřišti. Prvním soupeřem byl tým z Tasovic a naši kluci v tomto zápase potvrdili roli favorita. V první půli dokázali dvakrát skórovat a soupeře drželi pod neustálým tlakem. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu jako ta první a kluci přidali další dvě hezké branky. Zápas v pohodě dovedli do vítězného konce a předvedli několik líbivých kombinačních akcí.

Ve druhém zápase s týmem Přímětic nás zastihla střelecká nemohoucnost, kdy jsme nedokázali z deseti vyložených šancí skórovat. Zlom nastal až ve druhém poločase po trpělivé hře našich, kdy skóre otevřel Ondřej Pospíšil (1:0). Z našich hráčů opadla nervozita a své další šance již úspěšně proměňovali. Konečné skóre se zastavilo vysoce na 4:0.

Hráči podali v obou zápasech kvalitní výkon a perfektně plnili pokyny z kabiny.

Sestava: Šnepfenberg, Rozmahel, Pospíšil O., Pospíšil V., Vespalec, Fiala, Šimeček, Čaněk,

Stix, Válka

Trenéři: Vlk, Čaněk, Smékal, Kromus

Přípravka "B" – neděle 5.9. 2010

hřiště Horní Kounice

Moravský Krumlov – Horní Kounice  4 : 0

Branky: Dvořáček 2x, Ostrovský, Rotter

První soutěžní kolo zahájila vítězně i naše "B" přípravka, kdy dokázala porazit tým z Horních Kounic 4:0. Kluci podali dobrý výkon a připsali si první body do tabulky.

Sestava: Lichý, Dvořáček, Vejvalka, Rotter, Ostrovský, Bogner, Oliva, Šnepfenberg D.

Trenér: Drahozal Milan