Jdi na obsah Jdi na menu

První dva zápasy A-týmu očima kouče - Kyjov, Bzenec

Říká se  - a taky se to čekalo, že dva zápasy venku bude nula a nebo pouze jeden bod. I ten by byl určitě dobrý. Ale všechno je jinak. Dva zápasy venku a bodů má FC šest. Což je úspěch nečekaný, ale zasloužený. Zasloužený za nasazení, bojovnost, obětavost a taktickou vyzrálost celého mužstva.

Ani jedno utkání nebylo jednoduché a obě nás stáli spoustu sil a taky zranění. Bohužel i to se ve fotbale stává a k fotbalu patří. Když si vezmeme Procházka Jiří op.kolene, Klodner Petr op.kolene, Matějka Jakub stop do konce dubna poraněné koleno a pak se teprve ukáže zda na operaci půjde, Pelikán Karel koncem května taky op.kolene.

K nim po zápasu v Bzenci přibyl Vošmera Daniel - čistý výron kotníku a stop min. na 14.dní. Nebude jednoduché v sobotu proti IE Znojmo sestavit základní kádr. To vše jsou hráči zák.kádru. Moc rád bych touto cestou poděkoval všem hráčům za obětavý přístup a bojovnost, které odvedli v obou zápasech. Také valké díky restauraci Blondýna za skvělé večeře pro hráče. Na závěr bych chtěl jenom říci, že nás čeká v sobotu velmi těžké utkání a nosánky co byly nahoře, doufám, jsou tam, kde mají být. Znojmo patří k nejlepším týmům kp. a jejich umístění v tabulce není vůbec náhodné. Věřím, že k prvnímu domácímu zápasu přistoupíme minimálně tak, jak jsme odehráli předešlé dvě utkání a doufám, že naši fanoušci budou odcházet po zápáse spokojeni.

 

K.P.