FC Moravský Krumlov - FC Kuřim 3:0 (1:0)

Branky: Řezáč 2, Zelníček

Moravský Krumlov: Bogner – Klodner, Horák, Hlučil, Anders – Březina, Pelikán (46.Machotka), Zelníček, Staněk (76.Adamík) – Kůra, Řezáč (77.Čepera)

Kuřim: Prosecký - Vavřík, Straka, Kozumplík, Peřina, Šenkýř, Hanus, Škrdlík, Karásek, Marinč, Bílý (Kovařík, Skoumal)

Napotřetí jsme se dočkali. Fanoušky jsme potěšili výsledkem, ale i předvedenou hrou. Začátek zápasu byl vyrovnaný a opatrný. Kuřim se několikrát dostala ke střele ze střední vzdálenosti, ale všechny pokusy končily vedle nebo nad brankou. My jsme se dostávali do nadějných situací, kdy byla hostující obrana otevřená, ale finální přihrávky byly nepřesné. Gólová akce přišla v 24. minutě, kdy vyvezl míč z vlastní poloviny Zelníček, přihrál Staňkovi, jehož přesný centr usměrnil hlavou do sítě Řezáč – 1:0. To zajímavější se dělo až ve druhém poločase. V tom už jsme jasně dominovali a rozhodli o výsledku. V 59. minutě našel střídající Machotka kolmicí Řezáče, který zachoval chladnou hlavu a obstřelil gólmana – 2:0. Dvě šance, dva góly – vynikající bilance našeho útočníka, který vstřelil v sobotu dva góly za dorost, v neděli jeden za béčko a dnes opět dva. Další branku mohl přidat Kůra, ale jeho střelu zastavila tyč. Konečnou podobu výsledu dal v 76. minutě s chutí hrající Zelníček, který sebral na hranici vápna odražený míč, obešel obránce a s přehledem zakončil – 3:0. Hosté si za celý zápas vypracovali jedinou vyloženou šanci, když po trestném kopu neudržel Bogner míč, ale dvojice hostujících hráčů si v zakončení spíš překážela, takže ani pořádně nezakončila. Z prvních tří kol hraných doma máme tedy bilanci prohra - remíza – vítězství a na kontě 4 body.

V dalším kole hrajeme poprvé venku v Bzenci.