První zápas zimního turnaje starších žáků...

Zimní turnaj Jevišovice

První zápas zimního turnaje starších žáků jsme začali dobře a domácím Jevišovicím jsme dali 5 branek.

Sestava

1.Poločas :

FRANC-BALÍK,BOHUNSKÝ,SLÁMA,TESAŘ-HOLÁTKO,TUZA,DVOŘÁČEK,URBÁNEK-BRÁZDA,JELÍNEK

2.Poločas :

ŠEVČÍK-TESAŘ,SLÁMA,ČECH,ČIHAL-HOLÁTKO,ADÁMEK,BOHUNSKÝ,DVOŘÁČEK-BRÁZDA,TUZA

-Ve 14.minutě jsme se dostali do vedení Holátko vyzval krásnou kolmicí BRÁZDY k samostatnému úniku a ten se nemýlil - 1:0.

-26.minuta a opět po centru Holátka se prosadil hlavou kapitán Tuza,který nepatří mezi typické hlavičkáře  a vedeme - 2:0.

Do druhého poločasu jsme udělali 4 změny:V brance se vystřídal FRANC se ŠEVČÍKEM a v poli nahradil ČÍHAL BALÍKA,ADÁMEK JELÍNKA a ČECH URBÁNKA.

A hned ve 41.minutě po chytré kolmici ČÍHALA šel znovu sám na brankáře BRÁZDA a opět se nemýllil - 3:0.

-62.minuta BOHUNSKÝ posílá 30m pas na HOLÁTKA,který postupoval sám na brankáře a svuj 3.samostatný nájezd proměnil :-) - 4:0.

-Pět minut před koncem tedy v 65.minutě po nádherné střele z poza vápna dal svůj první gól za Krumlov TESAŘ. - 5:0

Příští zápas hrajeme ve středu 14.3.-derby  se sousedními Ivančicemi.