Rémíza Áčka v Kuřimi a výhra s Rousínovem

Klodner   Jursa     Hlučil    Bohunský

Kocanda     Vystrčil    Machotka   Bittner

Zelníček     Dvořáček

Střídali:   46.min. Staněk za Kocandy

77.min. Stuchlík za Zelníčka

84.min. Adamík za Klodnera

Ve středu 22.8. jsme sehráli další mistrovské utkání v Kuřimi, kde bylo na pořadu vložené 14.kolo. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a už v 10 minutě měl Bittner velkou příležitost, ale domácí brankář byl proti. Ve zbytku 1.poločasu byli sice domácí malinko aktivnější, ale my jsme zase  měli několik nadějných brejků, které jsme bohužel nedokázali dotáhnout do konce. Domácí se tak v 41. minutě ujali zaslouženého vedení 1:0. Také začátek 2.poločasu se nám vydařil a v 51.minutě jsme  po krásné akci Staňka s Machotkou vyrovnali. A když Bogner vychytal 2x domácí útočníky, tak se nám zrodila zasloužená remíza 1:1.

FC M.KRUMLOV – Tatran ROUSÍNOV

3 : 0 (0 : 0)

Bogner – Klodner,Hlučil,Jursa,Bohunský

Tuza (70.Stuchlík),Machotka (75.Kocanda),Vystrčil,Bittner

Staněk (88.Adamík),Zelníček

Důležité vítězství se zrodilo ve druhém poločase,když nejprve Zelníček prostřelil hostujícího brankáře. Pak se naši hráči uklidnili,zpřesnili hru a výsledkem byly další dva góly nejprve po dalekonosné střele Machotky a v závěru po lobu Staňka. Ukázalo se,že při nasazení a bojovnosti se dá hrát s každým soupeřem a bodové konto v tabulce může narůstat. V sobotu od 16.30 hod. hrajeme v Bosonohách.