Kolegar        Zelníček       Jursa

Tuza        Kocanda   Havelka    Řezáč      Bittner

Bogner P.       Staněk

Branky:  44 min. Bogner Patrik     0:1

58 min. Bogner Patrik    0:2

Do Rousínova jsme odjeli z cílem odčinit náš poslední domácí propadák proti MS Brno. K naší radosti se nám to podařilo a z Rousínova si odvážíme zasloužené 3 body. Trenéři udělali proti minulému kolu několik změn v sestavě a ty se nám vyplatili. Z hráčů bylo od začátku cítit odhodlání se porvat o vítězství. Do utkání jsme vstoupili soustředěně a nebojácně. Domácí se k žádnému počátečnímu tlaku nedostali. Zahrozili až po 25 minutách, kdy se 2x v krátkém čase dostali po našich zbytečných ztrátách do brejku, který na poslední chvíli hasili Havelka a Jursa. Pak ještě zahrozili po špatném odkopu Michala Bognera, kdy se ho domácí hráč snažil ze 40 metrů přelobovat, ale branku minul. Po té jsme se dostali ke slovu i my. Nejdříve se ve vyložené šanci ocitl Patrik Bogner, který byl sám před brankářem, ale ten jeho střelu se štěstím vyrazil na břevno. Další naše šance se zrodila po rohovém kopu, kdy odražený míč vystřelil Kolegar. Jeho tečovanou ránu však domácí brankář vyrazil jen před sebe, kde před dobíhajícím Staňkem byla téměř prázdná branka. Domácí gólman ale vyčaroval zázračný zákrok a Staňkovu dorážku vyrazil na roh. Ve 44 minutě vystihl Zelníček v našem pokutovém území zpětnou nahrávkudomácího útočníka a o 10 vteřin později jsme se již radovali z vedení. Zelníček přihrál míč Řezáčovi, který nádhernou přihrávkou posla Bognera do brejku a Patrik sám proti domácímu brankáři nezaváhal a krásným dloubáčkem nám zajistil poločasové vedení 1:0.

2 poločas se začal odehrávat ve středu pole. V 58 minutě však vysunul Tomáš Kocanda opět Patrika Bognera, který si míč krásně navedl na střed hřiště a placírkou na vzdálenější tyč zvýšil naše vedení na 2:0. Po té domácí zvýšili svůj tlak. My jsme se sice zhruba 10 minut bránili zuby nehty ale pak jsme se i za cenu rozkouskování hry z něho vymanili a závěrečných 10 minut si již zkušeně pohlídali. Dnes si zaslouží pochvalu všichni hráči. Obranu skvěle dirigoval Zelníček a v útoku se prosadil Patrik Bogner, který se nám vrátil po karetním trestu.

Naše zápasy doma a venku jsou jako den a noc. Nyní nás čeká ve středu vložené kolo na Spartě Brno a pak v sobotu Bučovice. Doufáme, že se nám podaří naše diváky potěšit také na domácím hřišti.