FC Moravský Krumlov - Framoz Rousínov 2:3 (1:2)

Branky: 19. Březina, 54. Řezáč - 11. Strnad, 17. Králíček, 82. Kupčík

Diváků: 120

Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Zelníček, Hlučil, Machotka, Březina, Anders, Procházka, Vošmera, Řezáč, Kůra (Horák, Pelikán)

Rousínov: Balák - Havel, Svoboda, Daněk, Pupp, Strnad, Kupčík, Sedláček, Buršík, Králíček, Kubala (Barták, Krejčíř, Benda)

S Rousínovem jsme sehráli smolný zápas. Po dvou hrubkách v rozehrávce jsme nabídli hostům dvě šance, které s přehledem využili, a tak jsme v 17. minutě prohrávali 0:2. Tak jako před týdnem na Spartě Brno jsme se dokázali vrátit do zápasu. Ve 20. minutě snížil volejem na 1:2 Březina. V 54. minutě jsme vyrovnali po přízemní střele Řezáče na 2:2. Po zbytek zápasu jsme byli lepší, dokázali se dostat do slibných situací a třetí gól v síti Rousínova doslova visel ve vzduchu. Jako blesk z čistého nebe přišel v 82. minutě protiútok hostí, který skončil centrem na volného Kupčíka, jehož hlavička se šťastně odrazila od tyče do naší branky - 2:3. Rousínov se představil jako mužstvo s velmi dobrým přechodem do útoku a prokázal velkou kvalitu ve finální fázi, kdy mu stačily tři šance na tři branky.  My jsme sice byli po většinu zápasu opticky lepší, ale největší rozdíl se ukázal v řešení finální fáze, kdy naše centry často nenašly adresáta, a střely mířily vedle branky. I přes prohru si kluci za bojovnost a výkon, zejména ve druhé půli, zasloužili potlesk diváků. Podzim na domácím hřišti jsme tak zakončili stejným způsobem, jako začali, prohrou.

V příštím kole hrajeme v sobotu v Mutěnicích (změna oproti původnímu rozpisu)!