FC Moravský Krumlov - Framoz Rousínov 1:2 (0:1)

Branky: 78. Anders - 2. Lička, 60. Žoček

Moravský Krumlov: Bogner - Jursa, Klodner, Matějka, Svoboda - Kleibl (46.Březina), Machotka, Kabelka, Anders - Sobotka (66. Číhal), Řezáč (59. Čepera)

Rousínov: Slovák - Pupp, Beneš, Radil, Mrnuštík - Honek (89. Legner), Lička, Kupčík (71. Divácký), Žoček, Dvořák - Holásek (81. Lacek)

Rousínov v Krumlově ještě neprohrál a povedenou bilanci bohužel pro nás potvrdil i v neděli. Oproti jaru scházeli v sestavě Zelníček a Schwarz, kteří svou činnost v A mužstvu ukončili. Hned na začátku jsme dostali tvrdý direkt v podobě inkasované branky. Po chybě ve středu hřiště se prosadil Lička. V celém zápase nebylo moc šancí. Tu největší jsme ve 22. minutě nevyužili k vyrovnání. Po vysunutí od Sobotky, šel Kleibl sám na brankáře, ale nedal. Vzhledem k průběhu zápasu šlo o klíčový okamžik. Hra byla v poli vyrovnaná. Z nenápadné akce jsme v 60. minutě znovu inkasovali. Odražený míč trefil z první Žoček perfektně a Bogner se marně natahoval. V 62. minutě mohl snížit Anders, který přehodil brankáře, ale jeho střelu vykopl hostující obránce z brankové čáry. V 78. minutě jsme se dočkali. Po pěkné akci Anders snížil na 1:2. V samém závěru mohl vyrovnat Matějka, ale míč měl na pravou nohu a vysoko přestřelil.