23. 5. 2011

Kordárna Velká nad Veličkou – MK A 3:0 (1:0)

Branky: 33. a 70. Macko L., 86. Macko D.

Sestava: Elis – Klodner, Horák, Hlučil, Matějka – Anders, Staněk (87. Laml), Machotka, Březina (48. Zelníček), Procházka (70. Záviška) – Čepera

Do Velké jsme odjížděli v nelehké situaci. Zdravotní stav nedovolil nastoupit od první minuty dvěma stabilním hráčům Záviškovi a Zelníčkovi. Téměř kompletní záloha odehrála v sobotu zápas za béčko nebo dorost. Připočteme - li k tomu celodenní šichtu na Vrabčákfestu, bylo jasné, že náš pohyb nebude v nedělním vedru stoprocentní. Přesto jsme mohli ve Velké vyhrát, nebýt Sládečka v domácí brance. V zápase jsme si vypracovali 6 gólovek, ale Anders, Staněk a několikrát Čepera Sládečka nedokázali překonat. Zejména zákrok proti Čeperově střele z bezprostřední blízkosti byl excelentní. Domácí sázeli jako obvykle na nákopy Sládečka a standardní situace. Po jedné z nich otevřel v 33. minutě skóre L. Macko.  My jsme předvedli několik velmi pěkných akcí, které vedly k výše zmíněným šancím. S přibývajícím časem bylo zřejmější, že nám gól není dnes souzený. Velká využila ve druhé půli dva brejky a porazila nás vysoko 3:0.