Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol NOVOSEDLY – MK A 1 : 4 (0 : 1)

11. 10. 2016
  • 62. Křivánek – 34. + 74. Řezáč, 56. Zelníček, 68. Dvořáček
  • Rozhodčí : Vondryska – Vinklárek,Špaček
  • Delegát : Blažek

 

Bogner – Svoboda,Hlučil,Matějka,Vošmera

Dvořáček,Zelníček,Machotka,Novák (88. Rumian)

Staněk (81. Adamík),Řezáč (87.Lichý)

 

Domácím se v letošním ročníku krajského přeboru zatím příliš nedaří a naše mužstvo toho dokázalo velmi zkušeně využít k zisku tří bodů.

První poločas byl přes několik našich šancí jediným střelcem Řezáč,po změně stran navýšil naše vedení Zelníček a přestože domácí snížili,naši hráči si nenechali zaslouženou výhru vzít a po gólech Dvořáčka a opět Řezáče dali výsledku jednoznačnou podobu. Domácí se více než hrou prezentovali místy přehnanou tvrdostí a nervozitou na hřišti i v hledišti,ale naše mužstvo šlo za svým cílem odčinit minulou domácí prohru,což se jim s přehledem podařilo.

Nyní nás čeká v neděli od 15.00 hodin na našem hřišti zápas proti celku Rousínova,kterému se letos rovněž příliš nedaří a je v tabulce ještě za Sokolem Novosedly na místě posledním. Před závěrečnými třemi zápasy proti velmi dobrým soupeřům by proto byl velmi potřebný zisk bodů,což by nám dalo pro jarní odvety dostatečnou rezervu a klid.