Sokol TASOVICE – MK D 2 : 7 (0 : 3)

3. 10. 2016

V sobotu jsme zavítali do nedalekých Tasovic k dalšímu soutěžnímu utkání I. třídy dorostu JMK. Naším cílem bylo nejen vyhrát a odvést si 3 body, ale hlavně vylepšit herní a taktické dovednosti. Soustředili jsme se na rychlé získání míče a jeho udržení a kontrolu hry. Musím říci, že jsme zatím na počátku, ale pokrok byl v průběhu zápasu rozpoznatelný. Postupně jsme si vypracovali několik příležitostí vstřelit branku, což se v první půli povedlo 3 krát. Navíc jsme domácí do žádné šance nepustili a odcházeli jsme do kabin za stavu 0:3.

Do druhé půle jsme sestavu mírně prostřídali a na hřiště přišli Tomáš Kocanda a následně i Honza Jackovič a i díky jejich přímočaré hře přišly další branky. V závěru ještě zaúřadoval navrátilec po zranění Laďa Čech, který během několika minut na hřišti vstřelil 2 krásné branky. Z ofenzivního pohledu jsme si pěkně zastříleli, ale bohužel zase se nám nepovedlo udržet čisté konto vzadu, kdy jsme ze dvou brejků 2 krát inkasovali. Toto utkání jsme sice s přehledem vyhráli, ale máme před sebou hodně moc práce, abychom dokázali vítězně zvládat zápasy se soupeři z první poloviny tabulky. Věřím, že kluci budou postupně na hřiště přenášet další důležité herní prvky a že se budeme s každým dalším utkáním jen zlepšovat.