Bogner P.       Řezáč
Branky:    3 min. Loprais 1:0
                 6 min. Loprais 2:0
               17 min. Bogner 2:1
               38 min. Hodek  3:1 (penalta)
               49 min. Jursa    4:1 (vlastní)
               58 min. Mičko  5:1

Ve středu jsme ve vloženém 16. kole zavítali na půdu Sparty Brno. Opět se nám potvrdilo, že naše výkony jsou velmi nevyrovnané. 1 poločas se nám sice výsledkově nevydařil, ale herně to nebylo špatné. Od začátku se nám dařila kombinace, ale srazili nás do kolen hrubé individualní chyby.
Již v po 30 vteřinách jsme měli obrovskou šanci, kdy byl po krásné kombinaci sám před brankářem Patrik Bogner, ale bohužel pro nás nedal. Potvrdilo se tak osvědčené pravidlo nedáš, dostaneš.
Nejdříve nás z brejku, kdy jsme na půlce zbytečně ztratili míč, potrestal již ve 3 minutě Loprais a tentýž hráč nám za 3 minuty vstřelil i druhý gól. Nám se podařilo v 19 minutě po kopu z rohu díky hlavičce Bognera snížit na 2:1. V této chvíli jsme hráli velmi dobře a vypadalo to, že se nám podaří i vyrovnat. V 38 minutě však přišla naše špatná rozehrávka, brejk a trochu nešťastná penalta z které Hodek zvyšuje pro domácí na 3:1.
V druhé půli jsme se chtěli pokusit s výsledkem něco udělat, ale vše se rozhodlo již  v 49 minutě. To si centrovaný míč srazil Jursa do vlastní branky. Pak již hrálo jen domácí mužstvo. Konečnou podobu výsledku tak dal v 58 minutě Mičko, který se krásně trefil z hranice velkého vápna.
Nyní nás čekají velmi důležité dva domácí zápasy. V sobotu hostíme od 16 hodin Bučovice a v úterý dohráváme zápas s Ivančicemi.