Starší žáci odehráli 1.mistrovské utkání jara proti Veselí..

FCMK - Veselí  1:0 (Sláma)

Sestava: FRANC - BALÍK , HAVLÍK (ČÍHAL) , BOHUNSKÝ, TESAŘ - URBÁNEK , SLÁMA (ČECH)  , DVOŘÁČEK , HOLÁTKO (FINDEJS,KOCANDA)- TUZA , BRÁZDA
Náhradníci: KOCANDA,ČÍHAL,FINDEJS,ČECH,ŠEVČÍK

Utkání začalo vyrovnaně se šancemi na obou stranách, ale všechny pokusy skončily mimo tři tyče nebo v rukách brankářů. Do šancí se dostali postupně Holátko , Brázda , Tuza , ale ani jedna neskončila v soupeřově brance. A když po krásné individuální akci Holátka po levé straně byl sám faulován ve vápně, tak rozhodčí Vodák ani chvíli neváhal a odpískal penaltu. Kterou, po vzoru Peťe Schwarze  neproměnil Radek Bohunský. Hosté zahrozili hned z další akce,ale naštěstí jsme se stihli včas poskládat. Zápas rozhodla 32.minuta, kdy z pravé strany zahrával trestňák Havlík,jeho pokus ještě hostující gólman vyrazil,ale jen na nohu dobíhajícího Slámy,který nás poslal do vedení 1:0.

Druhý poločas jsme odbojovali jako celý zápas, za což patří klukům velký dík a v neděli zajíždíme na hřiště Slovanu Brno.