Jdi na obsah Jdi na menu

Starší žáci remizovali ve šlágru kola se Svratkou Brno


Sestava: Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Kacký, Krchňavý, Sobotka, Čihal, Houdek, Hladký

Střídali: Tuza, Šlezinger, Janda, Holátko, Tesař

 

 

V boji o vedení v soutěži jsme v sobotu přivítali celek SvratkyBrno, který byl do té doby na druhém místě se ztrátou 2 bodů na náš tým. Utkání jsme začali velmi vlažně. Soupeř se od první minuty chopil iniciativy a jeho velmi dobře technicky vybaveni hráči nás přehrávali. Naši kluci nebyli schopni se v první půli dostat do tempa a vypracovat si pořádnou gólovou šanci. Navíc se ke konci poločasu zranil po zákroku protihráče Dan Koník a do 2. poločasu již nenastoupil. První poločas skončil hlavně díky Karlu Kohoutovi v brance 0:0.

 

 

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Po několika minutách zahrával soupeř standardní situaci, kluci místo razantního odkopu si dávali přednost a po několika podklouznutích se k míči dostal hráč soupeře a ze tří metrů poslal míč do sítě. Tato branka konečně naše hráče probrala a za chvíli bylo vyrovnáno. Pavel Šedrla rozehrál přímý kop na Radima Houdka a ten hlavou vyrovnáná na 1:1. Z vyrovnání jsme se však neradovali dlouho. Po další rozehrané standardní situaci se soupeř křížnou střelou napříč šestnáckou ujímá vedení 2:1. Naštěstí již kluci pochopili, že musí hrát fotbal a soupeře zatlačili. Tento tlak přinesl nakonec i kýžený efekt a po krásném uvolnění a ještě krásnější střele Marka Tuzy z více než 20-ti metrů vyrovnání na konečných 2:2.

 

Vzhledem k průběhu utkání, kdy soupeři patřil 1. a nám 2. poločas byli s výsledkem zápasu obě strany spokojeny.