Starší žáci uhráli důležitý bod v Blansku

V sobotu 11.9.2010 naši žáci přijeli bojovat o body až do Blanska. Strasti plná cesta při které jsme uvízli minimálně na 30 minut v koloně zřetelně poznamenala u starších naše střelce a v mladších obránce.

Starší žáci
Blansko - M.K. 0 : 0
Sestava:Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Krchňavý,Sobotka,Číhal, Ondráček, Hladký, Schlezinger, Sláma, Tesař, Janda,Tuza,Holátko.

Starší začali svůj první poločas úplně stejně jako v Hodoníně. Soupeře nepustili do šance, ale sami své vyložené šance nedokázali proměnit. Nejprve ve 14 minutě přehazuje Ondráček brankáře vedle. V 18 minutě spaluje svou šanci Číhal a poté opět Ondráček tváří v tvář domácímu brankáři selhává.
Druhý poločas měl přinést vytoužený gól, ale naopak ve 45 minutě jsme mohli inkasovat, kdy v našem pokutovém území místo důrazného odkopnutí míče ho třikrát předkládáme soupeři, ale ten své šance nevyužívá.
Tento náznak ztráty bodů nás probírá a domácí dostáváme pod tlak ze kterého Hladkého střela končí na horní tyči a Číhalův průnik na boční tyči k naší smůle se už skóre nemění a tak z Blanska vezeme bod.

Mladší žáci
Blansko - M.K. 3 : 1
Sestava:Žák,Novosad,Jelínek,Balík,Kocanda,Smékal,Dvořáček,Žitka,Adámek,Urbánek, Kotlánová, Zimmermann ,Findejs,Šedrla

Mladší sehráli nešťastný zápas, kdy byli bojovnější a lepší v kombinaci přesto neuhlídali v prvním poločase dva smrtelné brejky domácích. Na naší straně se mohl prosadit po vybídnutí od Dvořáčka Urbánek, ale soupeř na hranici faulu zachránil. Dvořáčkovu střelu nádherně vykryl domácí brankář a hlavička Kotlánové si také říkala o gól.
Druhý poločas začali kluci výborně. Soupeře dostali pod velký tlak a v 40 minutě přišlo snížení od kapitána Urbánka. V té chvíli jsme nepochybovali, že alespoň bod odvezeme, ale 46 minutě nám opět domácí ukázali rychlý brejk na který naše obrana i po vyražení míče Žákem nedokázala zareagovat a soupeř nám dal gól na konečných 3 : 1.
Kluci nám předvedli velmi bojovný výkon za který se nemusí stydět ale nad disciplínou naší defenzívy se musíme zamyslet.