Suchohrdly - MK B 3:3

26. 4. 2012

Sestava: Břinek - Schwarz (80.Plachý), Žák, Kotlán, Jursa - Houdek, Laml, Vystrčil, Navrátil (40.Hladký) - Doubek, Řezáč

Branky: Doubek 2, Laml

Vzhledem k tomu, že ve stejném termínu hrálo svůj zápas i Áčko, měli jsme problémy dát dohromady sestavu. Nakonec se poprvé na jaře objevili na hřišti Schwarz s Navrátilem a premiéru v mužské kategorii si odbyl dorostenec Hladký.

Pokud se hrálo po zemi byli jsme lepším mužstvem. Domácí využívali své výškové převahy, což nám dělalo v celém zápase problémy. Vedoucí branku vstřelil po centru Lamla hlavou Doubek. Suchohrdly stačily do poločasu vyrovnat.

Ve druhé půli jsme se dvakrát dostali do vedení. Nejprve Laml překvapil nepříliš prudkou střelou domácího brankáře. Po dalším vyrovnání si zopakovali brankovou situaci  z prvního poločasu  Laml s Doubkem a vedli jsme 2:3. Když se zdálo, že si odvezeme tři body, přišla v 89. minutě penalta po nastřelené ruce a domácí i potřetí srovnali na konečných 3:3.