Jdi na obsah Jdi na menu

Svratka - MK A

6. 6. 2018

Svratka Brno - Moravský Krumlov 

4 : 4   (poločas 2 : 3)

              Kohout

                                         Tuza    Havelka   Klodner   Jursa

                                        Bittner  Zelníček   Březina  Stuchlík

                                                            Bogner   Řezáč                

 

Střídaní: 33 min. Kocanda za Klodnera

               75 min. Kolegar za Stuchlíka

 

Branky:   3 min. Řezáč    0:1

             10 min. Balůšek  1:1

             16 min. Bogner   1:2

             24 min. Havel     2:2 penalta

             45 min. Řezáč     2:3

             50 min. Bílek      3:3

             52 min. Bábeľa   4:3

             86 min. Bogner   4:4

Zápase na Svratce Brno jsme začali výborně. Již ve 3 minutě odstavil Bogner tělem domácího obránce a Vojta Řezáč nám zajistil vedení. Domácí však dokázali brzo vyrovnat, kdy se krásně z přímého kopu trefil domácí Balůšek. O 5 minut později jsme si vzali vedení zpět díky Bognerově střele z 35 metrů, při které zaváhal domácí brankář Crhan. Tak jak nám domácí darovali druhou branku, tak myj sme jim to za 10 minut kolegiálně vrátili. Nejdříve domácí  útočník vystihl špatnou Březinovu nahrávku, kterou stačil Jursa ještě uhasit, ale rozhodčí nařídil proti nám penaltu za zbytečný faul Kohouta na domácího útočníka. Přestřelku v prvním poločase nakonec ukončil Řezáč.

Stínem prvního poločasu bylo zranění Klodnera. Tak jak jsme do zápasu vstoupili výborně, tak to se  nedá říct o 2 poločase. Domácí nejdříve po 5 minutách Bílkem vyrovnali a o další 2 minuty již dokonce vedli. To dotírajícího Bábeľu nastřelil Kohout a od něj se míč odrazil do prázdné branky. Nám se však podařilo v 86 minutě vyrovnat. To Bogner dorazil hlavičku Bittnera, která vypadla domácímu brankáři z rukou. Ze Svratky si tak odvážíme zasloužený bod.

Poslední domácí zápas sezony odehrajeme proti Boskovicím již v pátek 8.6. v 18 hodin. Doufejme, že se nám podaří navázat na výkon ze Svratky a konečně  vítězstvím potěšit naše věrné diváky.