Jdi na obsah Jdi na menu

Těsná prohra s Bohunicemi

12. 9. 2014

Tatran Bohunice - FC Moravský Krumlov 1:0 (0:0)

Branka: 67. Damborský

ČK: 90. Schwarz

Bohunice: Gruber - Píšek, Damborský, Král, Suchý, Fiala, Kostka, Táborský, Burčík, Hlavoň, Krejčí (Steiger, Šedrla, Seknička, Pavlík)

Moravský Krumlov: Bogner - Svoboda, Zelníček, Hlučil, Anders - Čepera, Laml, Machotka, Březina – Řezáč(63.Schwarz), Sobotka

 

Na hřišti prvního celku soutěže jsme sahali po bodu. Domácí si v prvním poločase vytvořili pár šancí, ale buď byl připravený Bogner anebo mířili nepřesně. My jsme se ze zajištěné obrany snažili vyrážet k brejkům, ale brzdila nás nepřesnost. Z naší strany se do největší šance dostal Březina, jehož střela orazítkovala břevno. Bohunice trefili po pěkné akci tyč. Ve druhé půli se dlouho nic zajímavého nedělo. Bohuničtí si nevěděli rady a hra byla rozkouskovaná. Po rohu se do šance dostal Hlučil. Ruku v domácí šestnáctce rozhodčí nepískl. Rozhodující moment přišel v 67. minutě. Hra byla dlouho přerušena, protože se čekalo na odjezd sanitky. Jako bychom vypadli z koncentrace. Opět jsme nedokázali pohlídat hráče při standardce a Damborský hlavičkoval osamocen. Vyrovnat mohl Čepera, který se probil do šance, ale trefit vyběhnuvšího Grubera. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

penalta Bohunic

(fans, 16. 9. 2014 11:45)

Dobrý den.
Vaše penalta ano a Bohunická 100% ani zmínka.
Proč?

S pozdravem.