Jdi na obsah Jdi na menu

Tři poslední zápasy žáků

V sobotu 23.10.2010 přijeli naši žáci až do dalekého Veselí nad Moravou bojovat o udržení se na prvním místě tabulky a dopředu musím napsat, že ve Veselí nebylo veselo,protože dlouhá cesta uspala naše střelce.

STARŠÍ
Veselí-M.K. 2:0
Sestava: Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Kacký,Sobotka, Krchňavý, Číhal, Houdek, Schlezinger, Janda,Tuza

Pro nás velmi smolný zápas naši starší poprvé v této sezóně prohráli nikoli však silou soupeře,ale vlastní nemohoucností,kdy jsme soupeře pustili za celý zápas do tří šancí a z toho dvě využil.Nám nestačilo ani osm šancí ke vstřelení alespoň jediné branky. Nejlepší hráč dle trenéra:Schlezinger,Tesař.


MLADŠÍ
Veselí-M.K. 4:1
Sestava:Kotlánová,Findejs,Balík,Jelínek,Smékal,Novosad,Žitka,Kocanda,KočíAdámek, Urbánek,Šedrla

Tento zápas se mladším absolutně nepovedl za zmínku stojí snad jen prvních deset minut druhého poločasu, to jsme dokázali Urbánkem snížit na 1:2 a domácí zatlačili,ale poté inkasovali laciný gól z přímého kopu a vrátili se k načaté špatné hře. Nejlepší hráč dle trenéra:Jelínek

Ve svátek 28.10.2010 sehráli naši žáci své předposlední utkání této části sezóny na umělém povrchu Sparty Brno B.

Starší
Sparta - M.K. 1 : 3
Sestava: Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Kacký, Krchňavý,Sobotka,Číhal, Houdek, Ondráček, Hladký, Schlezinger, Janda,Tuza

Starší začali výborně a už ve 3tí minutě po gólu Ondráčka se ujali vedení. V 9 minutě po našem nedůrazu v obraně soupeř vyrovnal. 14minuta přinesla krásnou střelu z vápna Houdka a naše vedení, které o minutku později pojistil opět střelou z vápna Krchňavý.  Druhý poločas už nic zajímavého nepřinesl a tak z nepříliš pohledného utkání si odvážíme vítězství.

Mladší
Sparta - M.K. 3 : 1
Sestava:Žák,Novosad,Kotlánová,Balík,Jelínek,Žitka,Sobotka,Kocanda,Adámek,Zimmermann, Urbánek,Šimčík,Findejs,Smékal,Kohout.

Mladší zahráli se třetím týmem tabulky vyrovnané utkání. Leč to nač se fotbal hraje a to branky dát nedokázali šance v první půli Sobotky, nebo dřevno Šimčíkasi o gól říkali.  Druhý poločas se v šanci ocitla Kotlánová,ale neproměnila a tak přišel trest ve 42min. se domácí ujali vedení.45min. přinesla pokutový kop po faulu na Sobotky sám faulovaný vyrovnal.Pak přišli šance Sobotky,hlavička Kotlánové mimo. Domácí odpověděli v 51min. náhodnou střelou,která končí za zády Žáka a v56min. po rohovém kopu uzavírají na konečných 3:1. Nejlepší hráč dle trenéra:celý tým

Poslední podzimní kolo sehráli žáci v sobotu 30.10.2010 na domácím hřišti, kdy přivítali hosty z Vyškova.

Starší
M.K. - Vyškov 4 : 0
Sestava : Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Kacký, Krchňavý,Sobotka,Číhal, Houdek, Ondráček, Hladký, Schlezinger, Janda,Tuza

V tomto utkání kluci hosty nepustili do žádné vážnější akce, sami ale hráli zvláště první poločas upracovaný fotbal s chybějící přesnou finální přihrávkou. A tak o jediný zásah se postaral až ve 25 minutě po rohovém kopu střelou z vápna Číhal.  Druhý poločas už jsme přestali vymýšlet a více stříleli, což se odrazilo na konečném skóre. Všechny tři další góly padli po střelách z hranice velkého vápna nejprve krásným angličanem ? v 55 minutě Tuza, 60 minuta Krchňavý a 65 minutu upravil Koník na konečných 4 : 0.

Mladší
M.K. - Vyškov B
Sestava:Žák,Novosad,Balík,Jelínek,Žitka,Dvořáček,Kocanda,Adámek,Kočí,Zimmermann, Urbánek,Šimčík,Findejs,Smékal,Kohout

Mladší sehráli výborný zápas, ve kterém se opět projevila naše bolest této sezóny, a tou je fotbalové koření góly!  První poločas byl vyrovnaný s náznaky šancí na obou stranách.  Druhý poločas už jsme, ale hosty přitlačili na jejich polovinu. Šance Urbánka nebo krásná střela Žitky zůstaly nevyužity.