Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěšný víkend mužů

28. 5. 2013

FC Boskovice - FC Moravský Krumlov  0 : 2 (0 : 1)
Řezáč,Machotka
Bogner - Jursa,Klodner,Zelníček,Vošmera - Březina,Svoboda,Machotka,Procházka - Čepera,Řezáč  (Kabelka,Adamík,Houdek)

V sobotu v Boskovicích naše mužstvo předvedlo velmi dobrý fotbal a domácím nedalo žádnou šanci. Již po čtvrthodině hry jsme vedli, když nabídnutou šanci přesně zakončil Vojta Řezáč. Po celý zbytek utkání a zejména ve druhém poločase našich šancí stále přibývalo. Za zády již překonaného domácího brankáře nejprve zvonilo břevno a tyč,v jeho síti nakonec skončil pouze míč z kopačky Machotky po
akci Procházky v závěru utkání a po této pojistce již nebylo o vítězství pochyb. Náš gólman Michal Bogner si tak připsal svou osmou nulu v letošním ročníku krajského přeboru.
V dalším kole hostíme v sobotu 1.6.2013 od 16.30 hod. Spartu Brno a potom následuje další "anglický týden" ,když ve středu 5.6.2013 hrajeme opět doma proti Bzenci od 18.00 hod. a v sobotu !!! - změna proti původnímu rozpisu - již dopoledne v 10.30 hod. hrajeme v Rousínově. Odjezd hráčů bude již v 8.00 hod.

IE Znojmo - FC Moravský Krumlov  1 : 1 (1 : 1)
Zelníček
Bogner - Klodner,Zelníček,Hlučil,Vošmera - Čepera,Svoboda Machotka,Březina - Řezáč,Kabelka  (Pelikán,Houdek,Jursa)

Středeční dohrávka 1.jarního kola na hřišti v Oblekovicích přinesla průměrný fotbal a vcelku zaslouženou remízu. Na gól domácích rychle odpověděl Zelníček dalekonosnou dělovkou z přímého kopu a žádná z dalších šancí se již neujala.

FC Moravský  Krumlov "B" - Sokol Přímětice   4 : 3 (1 : 1)
Kabelka 2,Laml,Hlučil

Vošmera – Jursa, Hlučil, Horák (Kabelka), Matějka – Navrátil (Houdek), Laml, Anders, Adamík – Žák, Pelikán (Staněk)

V dresu béčka nastoupil Zdeněk Hlučil,který chyběl v sobotu za áčko a byla to posila velmi výrazná. Naše mužstvo mělo sice více ze hry, ale hosté vytěžili z minima svých šancí dvakrát vedení a v závěru ještě snížení našeho náskoku a měli tak na dosah bod. Pozitivem utkání je střelecké probuzení Martina Kabelky po jeho vleklém zranění. Benfika může v závěrečných čtyřech kolech bojovat o okresního přeborníka,čelo tabulky se po zaváhání Práčí velmi vyrovnalo,do vedení se dostaly Jezeřany s jednobodovým náskokem na Práče a naše mužstvo ztrácí na čelo body dva.
Další zápas hraje béčko již v sobotu !!! - změna - v 10.15 hod. v Miroslavi - odjezd je v 9.00 hod.