V poslední přípravě prohra

20. 3. 2013

Slovan Břeclav -  FC M.Krumlov  3 : 2 (2 : 0)

Bogner – Jursa (Klodner),Svoboda,Hlučil,Vošmera - Březina,Zelníček,Machotka,Staněk (Procházka) - Kleibl (Čepera),Schwarz

S juniorkou Slovanu Břeclav se měla hrát generálka na úvod Krajského přeboru již na přírodní trávě,rozmary počasí však utkání vyhnaly na umělku a dnes ještě není vůbec jisté, zda se o příštím víkendu začnou soutěže, spíše však bude začátek jara posunut.

Utkání v Břeclavi se podobalo předchozímu zápasu s Náměští,dobrý soupeř byl proti nám produktivnější a dvěma góly ve 28. a 38.minutě vedl  v poločase 2 : 0. V 68.minutě snížil Březina,ale domácí pět minut před koncem dali třetí gól. Poslední minuta přinesla pro nás úpravu na 3 : 2 gólem Schwarze. Naše sestava již dostává podobu té, která by měla být v utkáních o body, největší rezervy jsou ve zlepšení produktivity,stále potřebujeme na gól příliš šancí. Pokud bude začátek soutěže odložen, sehrajeme zřejmě další přípravu, máme rezervovánu na sobotu umělku v Jevišovicích. Normálně je však na programu první zápas o body v neděli v 15.00 hod. na hřišti IE Znojmo.