15. 6. 2011

MK A – Kuřim 2:2 (1:1)

Branky: 30. Zelníček, 77. Čepera - 33. Čuhel, 65. Juračka

Sestava: Elis – Klodner, Horák, Doubek P. (48. Anders), Matějka (75. Adamík) – Machotka, Zelníček, Hlučil, Staněk (60. Záviška), Procházka – Čepera

Zápas s Kuřimí se nesl ve slavnostním duchu. Před zápasem obdržel dárkový koš sekretář klubu Petr Krška, který v minulých dnech oslavil šedesátku. Na trávníku se objevil v základní sestavě Petr Doubek, se kterým jsme se chtěli rozloučit přímo na hřišti jako odměnu za 17 sezón v našem klubu. Petr navlékl kapitánskou pásku a naposledy oblékl dres s číslem 5 v krumlovském áčku. Ve dvojici s Tomášem Horákem s přehledem odráželi útoky soupeře. Tralalák ukázal to, co ho zdobilo po celou kariéru. Přehled, bojovnost a touhu vyhrát.

V prvním poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme šli do vedení po střele Zelníčka z 30. minuty. V 33. minutě jsme ale nedokázali pokrýt ojedinělý roh soupeře a Čuhel hlavou vyrovnal. V 48. minutě vystřídal za bouřlivého potlesku tribuny i spoluhráčů Petr Doubek a obraz hry se změnil. Kuřim začala být aktivnější a v 65. minutě otočila zápas na 1:2. Na konečných a zasloužených 2:2 srovnal křižnou střelou po zemi Čepera.