Jdi na obsah Jdi na menu

V prvním zápase jsme nestačili na IE Znojmo

14. 8. 2012

 

FC Mor. Krumlov – IE Znojmo 0:1

 

Branky: 54. Rolník

Mor. Krumlov: Bogner - Klodner,Horák, Hlučil, Vošmera – Březina, Zelníček, Machotka, Kůra (62.Anders) – Staněk J., Čepera (79. Pelikán)

IE Znojmo: Vítámvás - Veselý, Kalina, Adámek, Šťáva (81. Šplíchal) -Rolník (79. Horák), Ostrý, Škvařil- Procházka, Drozd (84. Kubále), Vašíček

Po dopoledním předkrmu v podobě utkání B týmů obou mužstev přišlo hlavní menu dne. Dosavadní zápasy končily vždy jednobrankovým rozdílem, a tak se dalo předpokládat, že může rozhodnout jeden gól. Zápas se nám moc nepovedl. Středová řada hostů přehrávala tu naši. Sice jsme reagovali stažením Staňka z útoku do zálohy, ale bez efektu. Znojemští hráči byli v neustálém pohybu a po většinu zápasu drželi míč. My jsme naopak míč lehce ztráceli, což nás stálo dost sil. Přestože působili hosté lepším dojmem, do šancí se nedostávali. Zápas rozhodla naše nepozornost při bránění standardní situace. Nepohlídali jsme Rolníka, který si naběhl zezadu na rozehraný roh a přízemní ranou trefil přesně pravý dolní roh. Bogner nemohl reagovat. Silou vůle jsme se rvali o vyrovnání. Zelníček dvakrát vybídl spoluhráče ke skórování, ale jak v 73. minutě Čepera, tak v nastaveném čase Anders, nedostali míč do odkryté branky. Vítězství hostů se dá pokládat za zasloužené. Celý zápas působili fotbalovějším dojmem. Škoda, že jsme nevyužili naše šance a víc nezaměstnali jejich obranu, která byla jejich nejslabší řadou a rozhodně byla k překonání. V sobotu hrajeme opět doma, v atraktivním derby s posílenými Ivančicemi.