V souboji Béček jsme přestříleli Tasovice

MK B – Tasovice B 6:4 (3:3)

Branky MK: Doubek R. 3, Staněk V. 2, Hladký

Sestava: Bogner – Klodner, Doubek R., Široký, Navrátil(80. Staněk J.) – Laml, Staněk, Pasterný, Adamík – Hladký, Doubek R.

Víkendový program našich mužstev završila přestřelka B-týmů se štastnějším koncem pro nás. Diváci mohli vidět dramatický zápas okořeněný deseti pěknými góly. Kdo přišel později mohl litovat, neboť již v 19. minutě svítil na ukazateli stav 3:3! Nejprve rychle rozehrál Laml dlouhým pasem na Staňka, který trefil horní růžek a vedli jsme 1:0. Poté se poprvé po přihrávce Staňka trefil R. Doubek. Hosté snížili na 2:1 po bombě Dítěte do břevna  a  odražený míč uklidil útočník hostů k hlavou k tyči. Na 3:1 zvýšil Doubek, který využil nezištnou Lamlovu přihrávku po úniku z pravého křídla. Hosté vyrovnali po dvou krásných střelách Dítěte (z trestného kopu) a Čopa (z rohu velkého vápna). V 19. minutě se brankový příděl zastavil, i když měla obě mužstva příležitosti ke skórování. Hra se ve druhém poločase přece jenom sklidnila. Po 20. minutách sklepl Lamlův centr Adamík a Hladký vrátil vedení na naši stranu. Poté si na Lamlův roh naběhl Doubek a zkompletoval hattrick. Hosté ještě z rohu snížili, ale definitivní jistotu a konečnou podobu výsledku dal Staněk. Naběhl si na Klodnerovu přihrávku a přesným lobem nedal gólmanovi hostí šanci.