FC Moravský Krumlov - 1. SC Znojmo B 2:1 (0:1)
50. Hlučil, 78. (PK) Procházka - 13. Lukáš
ČK: 81. Staněk (Moravský Krumlov). Diváků: 120
Moravský Krumlov: Elis - Klodner, Horák, Široký, Vošmera - Procházka, Staněk, Zelníček, Hlučil, Anders (85.Machotka) – Kleibl (62.Doubek)
Znojmo B: Štěpanovský - Vavřík, Müller, Zifčák, Štajner, Lukáš, Helebrant, Krhut, Palička, Švarc, Veselý

V dohrávce 9. kola jsme přivítali na domácím hřišti v okresním derby mužstvo 1. SC Znojmo „B“. Vzhledem k tomu, že se hrálo ve středu, tak jsme očekávali, že hosté přijedou posilněni hráče „A“týmu, což se tak zcela nepotvrdilo. Přesto do utkání vstoupili lépe hosté, kteří celý první poločas diktovali tempo hry. Svoji kombinační hrou a rychlostí nás sice opticky přehrávali, ale do nějakých velikých šancí se nedostávali. Jejich střelba byla naštěstí pro nás nepřesná nebo si našla rukavice domácího brankáře. Až přišla pro domácí nešťastná 13. minuta a s ní i první branka utkání. Hosté rozehrávali standardní situaci téměř od postraní autové čáry.  Prudce centrovaný míč z kopačky hostujícího Lukáše, překvapil domácího brankáře Elise a skončil u zadní tyčky v síti 0:1. 25. minuta hosté po rohovém kopu střílí vedle. Ve 30. minutě se osmělili i domácí a po krásné kombinaci Hlučil, Kleibl, střílí domácí kapitán těsně vedle Štěpanovského brány. 34 minuta - Širokého standardní situace. Zdánlivě lehký centr vypadl hostujícímu brankáři s rukou a je jen škoda,že domácí tuto akci nedohráli do konce. 37. minuta - Jedna z nejhezčích akcí zápasu, kdy si pravý znojemský obránce Švarc vyměnil 2x míč na jeden dotek a z hranice vápna vystřelil pěkně po zemi. Naštěstí pro domácí šla jeho střela těsně vedle Elisovi branky.

Do druhého poločasu vstoupilo ve žlutých dresech jiné mužstvo. Byli to domácí, kteří přebrali hned od začátku otěže do svých rukou. 46 minuta a standardní situace pro domácí. Centrovaný míč letí do šestnáctky, opět míč vypadl hostujícímu brankáři, ale následujícího závaru se domácím ještě skórovat nepodařilo. To přišlo až v 50 minutě. Po dvou kolmých přihrávkách od Hlučila a Kleibla se už už řítil na hostujícího brankáře sám Jirka Procházka. Ten byl ale na hranici velkého vápna sražen hostujícím obráncem (ŽK) a následující přímý kop proměnil Hlučil, kdy prostřelil znojemskou zeď a vyrovnal tak na 1:1. O 2 minuty později centruje hostující hráč od autové lajny. Dráha letu míče nám připomněla první branku v naší síti. Tentokrát však Elis míč konečky prstů vytáhl nad břevno. 55 minuta a v ní zákrok domácí Klodnera na hostujícího Lukáše. Hosté se dožadují penalty, rozhodčí však ukazuje hostujícímu útočníkovi ŽK za simulování. Nutno podotknou, že rozhodčí stál cca 3 metry od situace.

Potom vystřídal domácího Kleibla, Radek Doubek a ten byl opět, tak jako v minulém kole v Židenicích u všeho důležitého.

V 77. minutě prodlužoval hlavou dlouhý aut a nastřelil ruku znojemského obránce. Penalta. Tu se štěstím na 2x proměňuje Jirka Procházka a domácí se tak ujímají vedení 2:1.

81 minuta: Doubek zbytečně na půlicí čáře ztrácí míč a hrozící brejk zastavuje Jakub Staněk jen za cenu faulu. Následuje ovšem žlutá karta, která je však již druhá, tudíž musí následovat červená. Nutno podotknout, že první ŽK byla udělena po právu za zbytečné řeči, kdy si ovšem sudí vybral toho nejmladšího.

84 minuta: Nádherná kolmice za obranu na rozběhnutého znojemského útočníka, kterého však  v tváří tvář domácí Elis fantasticky vychytal,střelu vyrazil a odčinil tak drobné zaváhání při první brance. Pomalý míč směřující do branky tak stačil ještě domácí Široký uklidit do bezpečí.

Konec zápasu si domácí již pohlídali a vybojovali tak cenné 3 body, které je posunuli na 10. místo v tabulce KP.